• Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • POPP tarafından gönderilen mesaj
      Bu incelemeler bölümünde ülkelerden regen çıkma tarihleri verilmişte ben o tarihte yolladığımda scotudu 2 hafta geçiyor hala bir oyuncu bulmuyor ?

2.soru olarak ; Bu kulüp borcu nasıl kapanıyor ? Ben şuan Fenerbahçe'de ilk sezondayım 15 maç yaptı 13 ünü kazandım 2 beraberlik var , Ortalama değer 69M (Kulüp borcu:55M) yazıyor.Bu kulüp borucunu nasıl kapatıyoruz ??

Başarı kazanınca, oyuncu satınca borç gider heralde.

---
  • Reklam
  •  
  • ibrahim539
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Hqmi tarafından gönderilen mesaj
      ibrahim539 tarafından gönderilen mesaj
      Hqmi tarafından gönderilen mesaj
      ibrahim539 tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar regen oyuncu nasıl buluruz

Oyundan kendi çabanla bulmak istiyorsan gözlemcilerini bölgelere göndererek. Genie Scout ile de yüksek potansiyelli oyuncuları aratarak bulursun.

Genie Scout'den nasıl bulurum bi anlatabilcenmi

Genie Scout'da kendi save gameini load yapıp Filter bölümünde "Is Regen" bölümüne tik koy sadece regenler çıkacak aramada.

Eyvallah sağollasın

яι¢αя∂σ qυαяєѕмα Q7
      ¢яιѕтιαησ яσηαℓ∂σ CR7
      нαмѕιк, נανιєя ραѕтσяє, ραтσ, ƒαℓ¢ασ, нυℓк, ѕєяgισ αgüєяσ, αвєℓ нєяηαη∂єz, ηєумαя
  • MourinhoReyiz
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • merhaba arkadaşlar aklıma bir şey takıldı acaba taktik ekranında ki ''convert to classic'' ne demek ??
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

• MourinhoReyiz tarafından gönderilen mesaj
      merhaba arkadaşlar aklıma bir şey takıldı acaba taktik ekranında ki ''convert to classic'' ne demek ??

Taktiği eski fm serilerindeki düzene çeviriyor. Bunu yaparsan maçtaki toucline komutlarını veremezsin.

---
  • POPP
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bu genie scoutta en iyi özellikli oyuncuyu nasıl bulabilirim ? Mesela sol açıkta ve santraforda oynayan adamın hangi özellikleri yüksek olması lazım ?

Şimdiki yetenek ile potansiyel yetenek arasında fark olması gerek mi ? Gerekse kaç olması lazım
  • yasincan7
    Kayitli Üye

Takımı: Adana Demirspor
    • arkadaşlar ben korsan cd aldım...
      oyunu yükledim açmak için çift tıkladığımda Football Manager 2011 11.0.0f154251 diye hata kodu veriyor ve çalışma durduruldu diyor...
      ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çooooook sevinirim.
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

• yasincan7 tarafından gönderilen mesaj
      arkadaşlar ben korsan cd aldım...

oyunu yükledim açmak için çift tıkladığımda Football Manager 2011 11.0.0f154251 diye hata kodu veriyor ve çalışma durduruldu diyor...

ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çooooook sevinirim.

Crack değiştirip dene.

---
  • POPP
    Kayitli Üye

Bu genie scoutta en iyi özellikli oyuncuyu nasıl bulabilirim ? Mesela sol açıkta ve santraforda oynayan adamın hangi özellikleri yüksek olması lazım ?

Şimdiki yetenek ile potansiyel yetenek arasında fark olması gerek mi ? Gerekse kaç olması lazım

Cevap verecek yok mu ?
  • Reklam
  •  
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

POPP tarafından gönderilen mesaj
      Bu genie scoutta en iyi özellikli oyuncuyu nasıl bulabilirim ? Mesela sol açıkta ve santraforda oynayan adamın hangi özellikleri yüksek olması lazım ?

Cevap verecek yok mu ?

Bu mevki mevki oyuncu özellikleri bellidir. Senin nasıl bir tip oyuncu istediğin de önemlidir. Mesela hızlı koşan bir forvet istiyorsan ararkan pace'i yüksek tutacaksın. Yada kafacı adam istiyorsan heading ve jumping yüksek olur. Oyunda zaman zaman geçen ipucularda yazar bunlar. Başlıcalarını söylim forvette finishing, pace, karşı karşıya kaçırmaması için soğuk kanlılık(ingilizcesini hatırlamıyorum şimdi) kanatlarda crossing, pace, dribbling, beklerde tackling, dribbling, pace, stamina, stoperde tackling heading gibi şeyler işte. Genie Scout'da filter yerinden arama yapabilirsin.

---
  • POPP
    Kayitli Üye

• Yann M'Villa'yı 48 taksitle 14,500,000 'ya aldım.Böyle oyuncu alınca , önümüzdeki transfer sezonlarında bana verilecek bütçe kaç milyon eksilir ? Normalde ara transfer sezonunda 15 Milyon veriyorlar , şuan kaç verirler ?

Birde bu Kaç taksitin kaldıgını nereden ogrenebılırım ?

Birde hep bütün oyuncuları böyle alınca kulüp borç batağına girmesin ??

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting