• Talha1308
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Aga Ben Yukledım Senın Verdıgın Lınkı Sonra Buraya Kurdum C:Program FilesSports InteractiveFootball Manager 2011datalanguages
      Languages ın ıcınden bır tane daa data cıktı ben napacam sımdı
  • fanatik026
    Kayitli Üye

Takımı: Eskişehirspor
    • benim sorum şu ben kayıtlı oyunumdaki takımımın formasını degistirmek istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim yaptıklarım oyuna yansırmı ?

Takımı: Real Madrid CF
    • Arkadaşlar bu yeni oyun kurarken recommend felan varya 2000 mi ne o ayar kırmızı olunca sorun olmaz değil mi istediğimiz kadar seçebiliyoruz sorun çıkarmaz sonra ?
  • JavierPastore
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • aykut665 tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar bu yeni oyun kurarken recommend felan varya 2000 mi ne o ayar kırmızı olunca sorun olmaz değil mi istediğimiz kadar seçebiliyoruz sorun çıkarmaz sonra ?

Oyun yavaşlar . Ram kaç ?
  • aykut665
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • JavierPastore tarafından gönderilen mesaj
      aykut665 tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar bu yeni oyun kurarken recommend felan varya 2000 mi ne o ayar kırmızı olunca sorun olmaz değil mi istediğimiz kadar seçebiliyoruz sorun çıkarmaz sonra ?

Oyun yavaşlar . Ram kaç ?

1 GB ram var yavaşlaması fazla problem değil de en son 2009 oynamıştım onda böyle birşey yoktu sanırım bunda onay felan isteyince..Oyun orj. değil belki sorun çıkartır sonralar da bi sorayım dedim..Teşekkürler.
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • beyler ben editor yapmıstım ondan sonra bütcem bütün takımlarda 0 oldu edit budgets yapamıyorum da editoru sildim baska bir tane actım gene böyle ya kafayı yicem

Takımı: Trabzonspor
    • Highlander tarafından gönderilen mesaj
      beyler ben editor yapmıstım ondan sonra bütcem bütün takımlarda 0 oldu edit budgets yapamıyorum da editoru sildim baska bir tane actım gene böyle ya kafayı yicem

Yeni oyun kurarken ligleri seçtikten bir sonraki yerde seçenek var. "Allow First Windows Transfer Budgets" diye. Onun yanına tik koyarsan sorun çözülür.

---
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • Reklam
  •  
  • dendeng
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • bakarmısınız ben FM11 için tema yüklemeye çalışıyorum yerine falan atıyorum ama ayarlardan değiştirilemiyor yani o tema için orada bir seçenek çıkmıyor temamı nasıl değiştirebilirim FM11de?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting