• HamdiBayraktar
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  
  • JavierPastore
    Kayitli Üye

• HamdiBayraktar tarafından gönderilen mesaj
      Yanlışlıkla pilot kulüpleri reddetdim birdaha da seçemiyorum nasıl yapacağım ?

O artık geçmiş yeni iste yönetimden 1 ay sonra tekrar seçenek açılır herhalde
  • HamdiBayraktar
    Kayitli Üye

• Ne bir ayı sezon başında istedim sezon ortasındayım hala teklif yok neyse küçük bir takımla açacağım ve kendime bir abi takım arıyacağım artk

Takımı: Kansas City Wizards
    • Oyunda ekranım tam gözükmüyor hiçbir tema felanda kullanmıyorum oyuna 10 inç ekran netbooktan giriyorum acaba sebebi o mu oysa bi çözümü felan var mı antreman programı felan ayarlayamıyorum gözükmüyor ekranda
  • blufstar
    Kayitli Üye

• 4Love tarafından gönderilen mesaj
      Oyunda ekranım tam gözükmüyor hiçbir tema felanda kullanmıyorum oyuna 10 inç ekran netbooktan giriyorum acaba sebebi o mu oysa bi çözümü felan var mı antreman programı felan ayarlayamıyorum gözükmüyor ekranda

Pencere modunda oynuyorsan antremanı ayarlarken falan tam ekran yap ben öyle yapıyorum en azından Öyle de olmuyorsa bilemiycem.

Fenerbahçe'linin Fenerbahçe'sini sevmesi dünyanın en büyük kıyametidir.
      İslam Çupi
  • sado51
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • İyi günler.Ben oyunu yüklüyorum sonra crack yapıyorum oyunun simgesine tıkladığımda oyun açılmıyor ama görev yöneticisi işlemlerde fm.exe gözüküyor işlemi sonlandır dediğimde işlem sonlanmıyor oyunu tekrar açtığımda ise "football manager 2012 is already running." hatasını alıyorum.Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • 4Love
    Kayitli Üye

Takımı: Kansas City Wizards
    • blufstar tarafından gönderilen mesaj
      4Love tarafından gönderilen mesaj
      Oyunda ekranım tam gözükmüyor hiçbir tema felanda kullanmıyorum oyuna 10 inç ekran netbooktan giriyorum acaba sebebi o mu oysa bi çözümü felan var mı antreman programı felan ayarlayamıyorum gözükmüyor ekranda

Pencere modunda oynuyorsan antremanı ayarlarken falan tam ekran yap ben öyle yapıyorum en azından Öyle de olmuyorsa bilemiycem.

ful ekran açılmıyor oyun sadece window mode şeklinde açılıyor
  • tolga_fb_fb_fb
    Kayitli Üye

• arkadaşlar taktik ekranında pozisyonlar gözükmüyor ayarını nasıl yapıcaz yardım edermisiniz?

• Reklam
  •  
  • Derbeder25
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Arkadaslar acil yardim lazim:

Maca baslarken bilgisayar donuyor ve laptopa reset atmam gerekiyor. Laptopu yeni aldim. grafik karti yeni versionunda.
  • ibrahim539
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • arkadaşlar sezon bitince oyuncular talile gidiyorya şu tarihte dönücek diyor oyuncuları tatilden daha erken çağırma imkanımız varmı

яι¢αя∂σ qυαяєѕмα Q7
      ¢яιѕтιαησ яσηαℓ∂σ CR7
      нαмѕιк, נανιєя ραѕтσяє, ραтσ, ƒαℓ¢ασ, нυℓк, ѕєяgισ αgüєяσ, αвєℓ нєяηαη∂єz, ηєумαя

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting