• nusta055
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • azizadem tarafından gönderilen mesaj
      Arkadaşlar maça çıkıcam ama 23 yaş altında bir altyapı oyuncusu olmak zorunda kadromda fakat hiçbir oyuncu yok uygun durumda. bütün altyapı oyuncularını denedim ama her seferinde yanlarında INE yazısı çıktı. maça gidemiyorum. ne yapmam lazım? Acil!!

Pastore'nin dediği mantıklı. En kötü 6 yedekle gidersin maçlara.

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • Reklam
  •  
  • azizadem
    Kayitli Üye

• arkadaşlar yine bir sorun daha... bu kez oyunu açıyprum ama hemen sonrasında internet sayfası açılıyor ve football manager official sitesinde şöyle bir yazı çıkıyor: "We have detected a problem with your game, please click here for more information." tamam biliyorum oyunum orjinal değil ama ne yapmalıyım. interneti kapattığımda d aaynı şey oluyor. teşekkürler..
  • sahinquArezma
    Kayitli Üye

• slm takımı ayarlıyorum en son noktaya geliyorum pc donuyor. 2d olarak maca cıktııgımda bir sorun yasamıyorum ama 3d de mac yapamıyorum. ekran kartım 2gb olmasına ragmen boyle bir sorun yasıoyrum.yardımcı olursanız sevinirim.
  • .NecromanceR.
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Oyunu açarken sürekli crash dumps hatası alıyorum nasıl çözebilirim bu sorunu ?
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • .NecromanceR. tarafından gönderilen mesaj
      Oyunu açarken sürekli crash dumps hatası alıyorum nasıl çözebilirim bu sorunu ?

Cache dosyasını siliyor musun ? Bende oynarken crash dumps hatası alıyordum sürekli ama artık oyuna girmeden önce her defasında cache dosyasını siliyorum. Hata vermiyor. Cache dosyası bir defa silmekle olmuyor. Her oyunu açıp kapadığında cache dosyası oluşuyor. Onun için oyuna girmeden önce dosyayı silmelisin.
  • .NecromanceR.
    Kayitli Üye

• Matthaus tarafından gönderilen mesaj
      .NecromanceR. tarafından gönderilen mesaj
      Oyunu açarken sürekli crash dumps hatası alıyorum nasıl çözebilirim bu sorunu ?

Cache dosyasını siliyor musun ? Bende oynarken crash dumps hatası alıyordum sürekli ama artık oyuna girmeden önce her defasında cache dosyasını siliyorum. Hata vermiyor. Cache dosyası bir defa silmekle olmuyor. Her oyunu açıp kapadığında cache dosyası oluşuyor. Onun için oyuna girmeden önce dosyayı silmelisin.

Cache dosyasını sildim,belgelerimdeki Sports Interactive dosyasını sildim ne yaptıysam olmuyor.
  • aarezzak
    Kayitli Üye

Takımı: Orduspor
    • fm 12 online oynamak için yardım konusu var mı ? konularda göremedim de!
  • gfblugano35
    Kayitli Üye

• merhaba arkadşlar. ya ben serie a da napoliyle oynuyorum. ilk senemde 2.oldum şampiyonlar liginde ise ceyrek final oynadım. ikince senemde şampiyon oldum. şampiyonlar liginde yarı final oynadm. ingilterede city,totthenham,liverpoola başvuru yaptım city başkanı güldü digerleride başarıısızsınız dedi. ne yapmam lazım ağzımla kuşmu tutayım ? bi yardımcı olursanız sevinirim
  • Reklam
  •  
  • nusta055
    Kayitli Üye

• gfblugano35 tarafından gönderilen mesaj
      merhaba arkadşlar. ya ben serie a da napoliyle oynuyorum. ilk senemde 2.oldum şampiyonlar liginde ise ceyrek final oynadım. ikince senemde şampiyon oldum. şampiyonlar liginde yarı final oynadm. ingilterede city,totthenham,liverpoola başvuru yaptım city başkanı güldü digerleride başarıısızsınız dedi. ne yapmam lazım ağzımla kuşmu tutayım ? bi yardımcı olursanız sevinirim

Aynı sorun bende de vardı, Galatasarayla 2 sezon geçirdim iki şampiyonluk aldım 2.sene de Çeyrek Finale çıktım Şampiyonlar liginde. Ben de Wigan ve Hoffenheim'a başvurdum aynı senin dediğin gibi oldu. 1-2 hafta geçince meksika'dan teklif geldi tam da Gold Cup arifesinde. Orda şampiyon olduktan sonra zaten teklifler kendiliğinden gelmeye başladı. Sen de bekle biraz sabret sezonun ortalarına iyi takımlardan teklif alacaksındır.

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • yattara011
    Kayitli Üye

• arkadaslar oyun actigimda maca tam giderken crash dumps diye hata cikiyor ve oyun kapaniyor lütfen yardim edin !!!

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting