• Heisenberg
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • dün orj. fm aldım. bugün yüklemek istiyorum. steami kurdu. aktif etmek için şifre istiyor. kitapçığın arkasında ki steam kodu yazan yer boş. Cd'nin altında ki yerdeki kodu yazıyorum ancak tekrarlanmış kod diyor. Ne yapmam gerek bir yardım ederseniz sevinirim.
  • Reklam
  •  
  • peker_553
    Kayitli Üye

Takımı: Club Atlético de Madrid
    • o kodu başka bi kullanıcı adında kaydetmişsen sorun olur ya da o numarayla başkası giriş yapmış steama birine vermedin dime şifreyi
  • MrRonaldo
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Heisenberg tarafından gönderilen mesaj
      dün orj. fm aldım. bugün yüklemek istiyorum. steami kurdu. aktif etmek için şifre istiyor. kitapçığın arkasında ki steam kodu yazan yer boş. Cd'nin altında ki yerdeki kodu yazıyorum ancak tekrarlanmış kod diyor. Ne yapmam gerek bir yardım ederseniz sevinirim.

Kardeşim Oyun Cd Paketinin Dışında Görülür Bir Yerde İse Biri Yazıp Aktif Etmiş Oyunu Oyunu İade Etmeni Öneririm. Geçmiş Olsun

Bu Günler Kötü Olsa Bile Yarınlar Hep Güzel Olur Derler… Peki Bu Günler Dünlerin Yarınları Değilmiydi?

Yetenek+Fizik+Hırs+Özgüven+Hız+Disiplin=Cristiano Ronaldo

Gerçek bir şampiyon sadece tezahürat yapıldıgında degil,insanlar farklı görüşlerini belirttiğinde de ayakta durabilendir.
  • Heisenberg
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • kimseye vermedim. aldım paketi açtım yüklemeye çalıştım olmadı.
  • peker_553
    Kayitli Üye

Takımı: Club Atlético de Madrid
    • MrRonaldo tarafından gönderilen mesaj
      Heisenberg tarafından gönderilen mesaj
      dün orj. fm aldım. bugün yüklemek istiyorum. steami kurdu. aktif etmek için şifre istiyor. kitapçığın arkasında ki steam kodu yazan yer boş. Cd'nin altında ki yerdeki kodu yazıyorum ancak tekrarlanmış kod diyor. Ne yapmam gerek bir yardım ederseniz sevinirim.

Kardeşim Oyun Cd Paketinin Dışında Görülür Bir Yerde İse Biri Yazıp Aktif Etmiş Oyunu Oyunu İade Etmeni Öneririm. Geçmiş Olsun

aynen katılıyorum sana dostum ama oyunu geri almazlarki

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting