• Serd09
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • josepepalexferg tarafından gönderilen mesaj
      bayer münihe ali samiyende 6-0 pumas diye meksikanın takımına 5-1 yenildim bu yenilgiler sezon öncesi çok kötü oldu sevinebileceğim tek şey real madridi yedek kadrosuyla 3-1 yendim şunu da belirteyim bunların hepsi hazırlık maçları ama çok zor atak yapıyor takım bu oyuncularla gideceğim uefa avrupa liginde de kötü işler deplasmanda 0-0 berabere kaldım adı sanı bilinmeyen bir takımla çok kritik maçlar bekliyor

iyi transferler ile durumu düzeleceğine inaıyorum cristian benitezi al derim forvet hattına

Eski Nick: Guide Serdar

Aykut Kocaman Alex De Souza

Fenerbahçe Kariyerim FM 2011
  • Reklam
  •  
  • maviates7816
    Kayitli Üye

Takımı: Kardemir Karabükspor
    • Karabüksporla 6. sezonumdayım geçen sezon ligi 3. Bitirdim .Uefa da oynamaya hak kazandım. İlk Avrupa kupasında sadece 1 ön eleme oynayacaktım. Rakibim manchester cıty oldu. Oynamaya korkuyorum. Yeni karıyere baslayacağım.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • maviates7816 tarafından gönderilen mesaj
      Karabüksporla 6. sezonumdayım geçen sezon ligi 3. Bitirdim .Uefa da oynamaya hak kazandım. İlk Avrupa kupasında sadece 1 ön eleme oynayacaktım. Rakibim manchester cıty oldu. Oynamaya korkuyorum. Yeni karıyere baslayacağım.

Öyle bi saçmalık olur mu yav
  • biremin
    Kayitli Üye

• fenerbahçeyle 2sezon geçirdim bursanın ozan ipek , sercan yıldırım , realden yaşlı olan diarrayı ve tottenhamdan jermain jenası aldım 2 yıl içinde alex , uğur boral , kazım kazım , bilica gitti 1.yıl avarajla şampynluk gitti avrupada uefada yarı final 2.yıl şampiyon oldum şampynlar ligi çeyrek final oynadım ve kapattım şimdi tekrar başlıyacağım kimle başlasam diye derrtliyim
  • Peter Petrelli
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bir arkadaşımla ortak bir kariyer actık ınternazione-ac milan ben milanı yönetiyorum 2.sezona geçtik milanı yeni jenerasyon sloganı altında yapılandırdım tüm yaslı oyuncuları gönderdim yerine genc ve kaliteli oyuncular getirdim o yaslı ortasahadan bir tek pirlo kaldı savunmadan da bi tek thiago silva antonini kaldı kalecilerim değişti forvet hattım zaten gayet güzel üstüne gignac ve cardozo yada etoo alınacak böyle bi değişkliğin sebebi gencde sene pek takviye yapamadım çnkü 0 bütçe veriliyo ve kadro cok yaslı ama buna rağmen ligde 2. arkadasım 1. oldu şampiyonlar lignde final oynadım lig kupasında yarı final oynadım. arkadasımda benzema ve vidal gibi oyuncular transfer etti ligin son haftalarında her kulvarda arkadasımla eşleştik barca-madrid gibi oldu şampiyonlar lignde ben eledim onu oda beni lig kupasında eledi ligde 1 mac yendim ve 1 mac yenildim şimd 2.sezona baslıcaz
  • Wonderkjd
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bayadır foruma girme şansım olmamıştı bu aralar boş olduğumdan oyunu tekrar kurdum bide göz atiyim dedim buralara ne var ne yok diye Tavşanlı ile başlıcam şu güncellemelerden sonra.

Üzüntünde Kederinde En Kötü GÜNDE Varsın Alem Çeksin Gitsin Biz Hep Seninle !
  • cacabaskan
    Kayitli Üye

Takımı: West Ham United FC
    • Şimdi muhteşem bir şey oldu Kayserisporla 2. sezonumda Şamp. ligi Yaı finalindeyim Gruptan 1. çıktım 11 puanla(Bayern münih, roma, Olimpiakos ve Kayserispor)Münihi Hem evde hem deplasmanda yendim.(deplasmanda 3-2 kadir hasta 3-1)olipiakosu 3-0 ile kendi evimde geçtim deplasmanda 0-0 berabere kaldım.Roma ile Evimde 0-0 deplasmanda 1-0 yenildim.ön elemede At. Madrid'i(İlk maç 2-2 ikinci maç 2-2 penaltılarala) Çeyrek finalde A.C milan'ı(1-2 yenildim deplasmanda 3-1 yendim evimde).geçen sezonu Fenerin önünde lider tamamladım şimdide 8 puan farkla liderim.Yarı finaldeki rakibimi bekliyorum :):) Biraaz uzun oldu ama :)

Edit:
      yarı finalde raki arsenal çıktı ve elendim ama harika transferler yaptım.Drogba drenthe diarra saviola gibi isimelri ücretsiz aldım bi de givonni Gos saontos ve ersan gülümü aldım bakalım hedef Şampiyonlar Liigi

'Kimse bana o stadda 25.000 kişi olduğuna inandıramaz Didayı bir kez bile duymadım'
      Galatasaray yenilgisi sonrası Milan kaptanı Maldini'nin sözleri.

oyun dünyasından sizlere
  • Reklam
  •  
  • PsycoMan
    Kayitli Üye

• Fener'le 3.sezondayım ilk sezon yarı finale,2.sezon finale kadar çıktım.Kadrom süper.Toni Kroos,Kaka,Robinho,Babacar,Kjaer,Hummels gibi çok önemli oyuncular var.Fakat ligdeki her takıma artık en az 3 gol attığım için sıkılmaya başladım.Düşünün yanı Bursa'yı hilesiz 7-1 yendim ve ilk 4 gol ilk 20 dakikada geldi.Yeni kariyer açıp burda anlatıcam fakat mesaj sayım yeterli değil...
  • cacabaskan
    Kayitli Üye

Takımı: West Ham United FC
    • Kaka yı robinho yu nasıl aldın kardeşim ben kayseriyle 4 sne üst üste şampiyon oldum 2. snemde Şamp ligi yarı final 3. senemde uefa +Süper kupa 4.senemde şamp ligini aldım ama aldığım en yıldız oyuncu mouro Zarate Bİde bence oyunu kapatma onun yerine istifa et başka takıma git

'Kimse bana o stadda 25.000 kişi olduğuna inandıramaz Didayı bir kez bile duymadım'
      Galatasaray yenilgisi sonrası Milan kaptanı Maldini'nin sözleri.

oyun dünyasından sizlere

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting