• sado51
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Arkadaşlar bende korsan fm2012 var.Oyunu yüklüyorum ardından cd deki SKIDROW dosyasının içindekileri oyunun kurulu olduğu yere kopyalıyorum crack ile birlikte daha sonra oyunun simgesine tıklıyorum oyun açılmıyor.Sonra açmayı tekrar denediğimde "Football Manager 2012 is already running." hatasını alıyorum.Görev Yöneticisinde işlemlerde fm.exe sürekli açık işlemi sonlandır dediğimde sonlanmıyor hala çalışmaya devam ediyor.Gitmesi için bilgisayara reset atmak zorunda kalıyorum resetten sonra yine aynı şekilde oluyor.Yardımcı olabililecek birileri varsa yardımlarınızı bekliyorum.
  • Reklam
  •  
  • polat_1907
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • kardeş aynı sorun bendede vardı ekran kartını güncelledim reset attım pc ye açıldı hatada oyun zaten açık diyor yani arka planda açık ama girmiyor bnmkisi ekran kartından dolayıymış birde sen dene istersen
  • sado51
    Kayitli Üye

• Şimdi yeni bir sürümünü buldum indiriyorum İnşallah olur demin Fm 2010'da da aynı sorun vardı hiç değilse 2010 oynayayım dedim o da açılmadı.%40 şu anda birazdan deneyeceğim.
  • sado51
    Kayitli Üye

• MultiXside
    Kayitli Üye

Takımı: Karşıyaka
    • ctrl + alt + delete yapın . vista ise görev yöneticisini başlat deyin . değilse direk gelir . windows görev yöneticisini açın .işlemleri seçin . oralarda fm.exe diye bir şey olacak . onu seçin . aşağıdan görevi sonlandır deyin. eğer olmazsa I'M SORY !

FM 12 KayseriSpor Kariyerim

Jem Karacan - Kara - Hurşud Meriç
  • Falcao R
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bende 11 De 3. İndirdiğimde Böyle Bir Problem Olmuştu Engilish Verisyonu İndirdiysen Russia Versiyonunu İndir Problem Çözülür Engilish Veya Diğer Versiyonların Gb Düşük Diye İndirme Russia Versiyonun Üstüne Yama Yaparsın Sorun Çözülürse Ne Mutlu Bana

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting