• Anket
  • Football Manager 2012'den Ne İstiyorsunuz?

• Reklam
  •  
  • yusuf0808
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Oyunun gerçekçilik acısından çok problemi olduğunu düşünmüyorum aslında görsellikde bir menajerlik oyununa göre iyi olmasına ragmen genede görsellik diyorum 3d geliştirilmeli biraz
  • Peter Petrelli
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bence oyunda transfer fiyatları daha normal olmalı yani gidipte normal düzeyde bir oyuncuyu transfer etmek için 20 milyon euro fiyatlar veriyoruz ozmnda takımnbütcesi bitiyo
      maas bütçesi daha çok arttırlmalı çünkü oyuncuların maasları biliyosun çok yüksek bu yüzden teklifi kabul eden oyuncular bile gelmiyor maaş düşük olduğu için bi zahmet artık koskoca mamangerlik oyununda artık logo ve forma lisansları alınsın şu saçma şekilde olan sakatlıklar bi düzelsin artık 4 büyüklerimizin yada diğe liglerdeki orta düzey takımların transfer bütçesi artsın öyle 2 milyon euro larla oyuna baslamayalım yeri geldiğinde takımımızı çok büyük bir klüp haline getirdiğimizde messi veya ronaldo gibi büyük oyuncuları transfer edelim artık birde su forvetlerin beceriksizliği giderilsin bir macta 13 tane net pozisyondan 1 tane bile gol olmuyor birde su transfer işleminde takas etmeyi daha kolaylaştırılmalı daha bugune dek 1 kere takasla transfer yapabildim

• Melih_Korkmaz__
    Kapali Hesap

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Taktikde bence eksikler var

1)top takımdayken diziliş
      2)top rakipdeyken diziliş çok önemli bunların eklenmesi lazım diye düşünüyorum.

Ve son olarakda artık oyun türkçe olsun.
  • AhKan
    Kayitli Üye

• bu oyunda 4-1-2-2-1 taktiği her takıma her lige giderdi fakat bu böle olmamalı.Bizim ligimizde 2 forvet gider ispanyada 1 gider gibi taktikler sabit kalmamalı hem oynayan içinde daha iyi olur.
      11 KEİTA
  • Exvision
    Özel Üye

Takımı: AS Livorno Calcio
    • Gerçekcilik geliştirilmeli düşüncesindeyim. Grafiksel açıdan fazla bir şeye gerek yok. Görselliği FIFA Manager sunuyor zaten.
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Gerçekçilik olmasını bekliyorum. Bi arkadaşın dediği gibi transferleri biraz daha geliştirmeliler. Adı sanı duyulmamış bir oyuncu bile takıma gelmek için 2-3 milyon maaş istiyor. Takımların transfer bütçeleri, maaş bütçeleri artmalı

• Gerçekçilik bu oyunla beraber artmıştı.Yani oyuncuyla konuşmamızın geliştirilmesi, oyuncu menejerleri vs vs.. Ben 2012de teknik direktörün gözünden maç bekliyorum.Cidden bence harika olur

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • Reklam
  •  
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Bug'ları tamamen kaldıramazlar ama olabildiğince en aza indirmelerini umuyorum. Görsellik mi gerçekçilik mi denilirse tercihim gerçekçilik daha fazla geliştirilmesi olur. Görselliği önemseseydim Fifa Manager oynuyor olurdum zaten. Birde en az oynadığım seri FM 2011'dir sanırım. Çabuk sıkıldım buglar yüzünden. Umarım FM 2012'de böyle bir şey olmaz.

---
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • FM 11 gibi olmasın yeter. Hayatımın oyununu turnuvalar dışında hiç oynamadım neden böyle oldu niye bu kadar geride kaldım bilmiyorum ama demek ki beni tatmin etmeyen çok şey oldu. Artık farklılık bekliyorum her açıdan.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting