• Anket
  • Football Manager 2012'den Ne İstiyorsunuz?

• kRqLnTR
    Haber Editörü

Takımı: Adana Demirspor
    • Bence FIFA Manager'de bir bölümü olduğu gibi Halk Günü,Izgara Partisi(Adana Takımları Yönetenlere Kebap Partisi ),Futbolcu ve Ailelerine Akşam Yemeği gibi organizasyonlar ayarlasak çok iyi olur. Örneğin taraftar sayısını arttırmak için Halk Günü %50 indirimle falan güzel olurdu. Bunu yönetim değil de belirli zaman aralıklarında olmak şartıyla biz belirlesek. Kupa zaferi sonrasında veya Takımın Moral ve Kondisyonunu düzeltmek için Parti ve Yemek Davetleri güzel olurdu Tabi bunların da Finanstan düşecek bir değeri olacak

"Wanna know a secret? Daddy kills people. All the bad people." #DexterMorgan
      "Everything in my life brought me this point." #DexterMorgan

Rangers l We Don't Do Walking Away ! [ FM 2012 ]
  • Reklam
  •  
  • c.messi
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • belli bir gol çalışması yapabilelim yani marcelo sen mesuta mesut sen ronaldo ya ronalda orata yap benzema at gibi
      Almanyada : Ich liebe dich ♥
      Rusyada : Я тебя люблю ♥
      Türkiyede :Galatasaray ♥
  • MrRondo
    Yama Yapimcisi

• Arkadaşlar baktığımız zaman Foootball Manager gittikçe gerçekçiliğini artırıyor bunun en yeni örneği etkileşimler ve son dakikada bile transferin iptal olması.Fakat Fifa Manager gibi ailemiz olması,dışarıda vakit geçirmemiz,ev ve araba benzeri şeyler almamız klübe bağış yapmamız gibi şeyler FM'e eklense sizcede mükemmel olmaz mı.Maç motorunu yine Fifa Managere benzetseler bence hem oyunun kalitesi artar hemde oyuncu sayısı artar.Sizin düşüncelerinizide bekliyorum.
      Twitter
      SCN FM 2011 KARİYER HİKAYELERİNİN EN ÇOK TAKİP EDİLEN KARİYERİ!!! TIKLA GÖZ AT :)
      TEK AŞK GALATASARAY!
      Rajon Rondo/LeBrOn JaMeS/Lukas Podolski/Lionel Messi/
  • POPP
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Türkiye ligindeki transfer bütçeleri artırılması lazım.Oyunun başlangıcında Fenerbahçe 2.4 ile başlıyor , devre arasında 15 milyon veriyolar , üstüne 11 milyona gökhan gönülü , 5 e niangı , 3 e santosu satıyorum , 5 e emreyi satıyorum board requstan yönetimle görüşüp 5 - 10 da oradan alıyorum anca öyle düzeltiyorum takımı.

MrRondo tarafından gönderilen mesaj
      Fakat Fifa Manager gibi ailemiz olması,dışarıda vakit geçirmemiz,ev ve araba benzeri şeyler almamız klübe bağış yapmamız gibi şeyler

Ve bu arkadaşın dediği olsa çok güzel olur...
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • FM 2012'den aslında en başta şu Almanya ve Japonya milli takımlarının normal bir şekilde açık olmasını bekliyorum

• Oyun çok saçmaydı bu sene özellikle taktiksel açıdan hiç bir şekilde verim alınamıyor yaptığınız taktiklerden oyundan hemen sıkılıyorsunuz.

FIFA 13 Origin : Huseyinbb

Facebook

Twitter
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting