• osm88
    Kayitli Üye

Takımı: Chelsea FC
    • arkadaşlar european championship midir nedir orda fransayı yenebilen varmı en aşağa 20 defa yapıtım yenemedim. adamlarıfransa milli takımı değil brazilyanın 10 katı gücü. aldığım gibi alıyolar topu şaşırdım kaldım hiç bole bi fifa görmemiştim. keşke bole zorluk derecesi çıkarsalar. bu arada world class da oynuyorum.
  • Reklam
  •  
  • wormY
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • ben almanyayla yendim evet çok güçlüler zar zor 2-1 bitmişti sanırım

Batu.S
      fenerbahçe ve galatasaray'ı tutanların
      taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar
      ve egemen ideolojileriyle örtüşür.Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır"
  • venomX
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • bende italya,fransa,almanya gibi rakipleri yendim sadece be a pro maçları kaldı ondada sadece fransa ve ingilizleri yendim
      En Büyük Sensin CİMBOMBOM!!!

GALATASARAY SK
  • osm88
    Kayitli Üye

• benim büyük ülkelerin hepsi bitti fransanın be a pro yu da bitirdim fakat fransa 1-0 galip başlıyo ve onu yenmem lazım bi türlü yenemedim. ama bugün yenerim inşallah
  • kamal_falcon
    Kayitli Üye

• ya bende ingiltereyi yenemiyorum yaw adamlar skilli oynuyorlar özellikle rooney
  • SirEren
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • türkiyeyle yendim ama zor oldu defans ları çok güçlü

• bn fransayı yendim almanya ile berabere kaldım

GFB // STUTTGART // KONYASPOR
  • Reklam
  •  
  • alicavdar
    Kayitli Üye

• Fransa'yı ne pis yapmışlar öyle ya bende bir türlü yenemedim. Sanki Fransa maçına gelince takımın performansı düşüyor gibi. Birde defans oyuncularını s ye basınca seçmiyor, defalarca s ye basıyom oyuncuyu seçmiyor bir türlü. Bir keresinde 2-1 öndeydim, hakem 90 dakikayı bitirmek bilmiyor illaki Fransa'nın gol atması lazım maçın bitmesi için ve öyle de oldu, Fransa gol atınca hakem maçı bitirdi. Sinir oldum ya.
  • osm88
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      dakikayı bitirmek bilmiyor illaki Fransa'nın gol atması lazım

gerçekten de öyle ben maçları 6 mins oynuyorum bir dk. uzatma veriyo gerçek zamana göre 1 dk oluyo. illaki gol atmalarını bekliyor hakem hayatımda en çok sinirlendiğim oyun bu champign oldu. 6 yıldır kullandığım klavyemi paramparça yaptım. be a pro modlarında (ben italyaydım) italya italya gibi değil ermenistan gibi oynuyo du yani futboldan çok aciz koskoca toni aldığı gibi çek cumhuriyeti defansına topu hemen kaptırıyordu. neyse onları geçtim fakat tournament ler hakikaetten çok çok zor yapılmış çeyrek final idare eder yarı finalde illaki iki kere oynuyorsun finalde yenmenin imkanı yok anca şansına illerde adamın olcak q+s ile ona vercen kontra ataktan atcan o da offside da olmassa. fransa ve ingiltere ile final maçında 120 dk boyunca defansta pas yaptım. sonra penaltılarda yendim. 4 gün oldu oyunu bitireli ama dönüp geriye baktığımda sinirleniyorsun belki ama heleşükür fifa serilerinde ilk defa yenemediğim organizasyonlar yapılmış. inşallah bole devam eder örneğin manager modda oynarken şampiyonlar ligi maçları bu zorlukta olsa çok iyi olur. son olarak oyun gittikçe gerçeğe yaklaşıyor bence. penaltılarıda vermiyor bazen, gol yedikten sonra rakip takıma bir şey oluyo ve topu ayağından almak imkansız oluyo taki gollerini bulana kadar. şutlar, oyuncular gerçekçi. bunları 1 hafta boyunca euro 2008 oynayıp sonra fifa 08 oynayan kişi çok daha iyi anlar hakikaetten gelişme var ama çok da eksik var.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting