• cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın stat sorunu ile ilgili yaptığı üçlü zirve, 3.5 saatlik toplantının ardından sona erdi.

Toplantının ardından basına açıklamalarda bulunan Galatasaray Kulübü Asbaşkanı Adnan Öztürk, stat konusunda Beşiktaş'a cevaplarının "hayır" olduğunu söyledi.

Öztürk, şunları söyledi;
      "Galatasaray'ın stat konusunda Beşiktaş'a cevabı 'hayır olmuştur. Bakan Kılıç'a da neden Beşiktaş'a TT Arena'yı veremeyeceğimizi izah ettik."
      Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, toplantının ardından basın mensuplarına açıklama yapmadan binadan ayrıldı.
      hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Reklam
  •  
  • cimboom
    Haber Editörü

• Oynatirdik oynatmasina ama seneler önce biz Inönüde oynamak isterken hayir yanitini almistik ustune bide gidin Olimpiyatta oynayin dendi. O gunlerde izin verseydiniz belki bugun bu tartisma yapilmazdi belli olmaz. Önce bende Besiktas'a sicak bakiyordum, para karsiligina oynatalim diyordum, ama Besiktas suanda para verecek durumda olmadigi icin, birde baskaniniz siyaseti arkasina alip stadi istemesi isleri degistirdi. Malesef.
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Hocam ne söylesen haklısın aslında ama şöyle bir şey de var. Farkındaysan yakınlarda Fatih Terim Beşiktaş'ın TT Arenada oynamasını istiyordu hatta maç günleri Mega Store'un yarısını Beşiktaş'a verebiliriz demişti. Tabi Fikret Orman Arenaya bedava kondunuz gibi bir laf ettiyse Galatasaray ne kadar tepki gösterdiyse azdır.

• Mega Store degil GSstore Taraftar Fatih Terim'e saygi duyar ama suan Besiktas'in Ali Sami Yen'de oynatmasina izin vermez sizin baskaniniz ne dedi bilemiyecem ama öyle bir laf ettiyse dedigin gibi tepkimiz normaldir.
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • İbrahimovic.
    Kayitli Üye

• Verecek halimiz yoktu bencede millet loca alıcak loca gelirleri yarıya bölünecek , bence Alen çok iyi dedi oynamak istemediklerini helal olsun adama bu arada GS logosu altında ASY TT Arena olarak koltuklarda GS logosu olucak bende bir BJK'lı olsam maça gitmek istemezdim Kasımpaşa'da oynuyacaklar ama her maç full çekecekler belki bilet paraları da pahalı olucak ama şereflerinden kaybetmeyecekler.

Gareth Bale #3
      Cristiano Ronaldo #7
      Roberto Carlos #3

FM 2013 | Bursaspor Kariyerim
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting