• Reklam
 •  
 • Melih_Korkmaz__
  Kapali Hesap
  Kayıt: 17-01-2011
  Yaş: 27
  Mesajlar: 1280
  Takımı: Fenerbahçe SK
 • ŞANLI_
  Kayitli Üye


  Kayıt: 06-06-2003
  Yaş: 31
  Mesajlar: 17547
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Galatasaray zorda olsa 2. Manu kolay şekilde 1. çıkar. Manu geçen seneden bilenmiş olarak bu lige asılacak geçen seneden daha kolay olan bir gruptan çıkamamışlardı sonuçta.
   Braga kesinlikle GS'nin altında bir takım ne deplasman olurlar ne de kendi sahasında zorlanır GS 2 maçıda yener mi bilemem ama takım seviye ve oyuncularına göre yorumlarsak bariz GS önde.
   Buradaki en önemli kısım Cluj. Cluj'dan kim daha çok puan alırsa o grubu 2. tamamlar. Bragan 4 puan alıp Clujdan az puan alarak safdışı kalabilir GS ama ben sanmıyorum. GS bu grubu 2. tamamlar büyük süpriz sıkıntılar olmazsa.

   AhKan tarafından gönderilen mesaj
   ŞANLI_ tarafından gönderilen mesaj
   Real Madrid, Manchester City, Dortmund gelecek inşallah hayırlısıyla. GS gibi büyük camiaya büyük takımlar yakışır...


   Senin gibi düşünen adamlar yüzünden Türkiye futbolda bir adım öteye gidemiyor.

   Senin gibiler anca bu ülkedeki takımlara avrupada destek olacağına köstek oluyor.Senin bu yazdıklarını tüm FB taraftarına bağlayamam ben yine avrupada mücadele eden temsilcimi desteklerim.Çünkü orada ay yıldızı temsil ediyor onlar.

   Gerçi senin gibi insanlar her takımın taraftarında var.Şimdi sen buları yazdın diye bende Avrupa liginde FB'ye en zorları gelsin demiyeceğim.Çünkü senin düştüğün durumlara düşersem kininme,nefretime yenilirim.

   En yakın zamanda gözlüklerini çıkarıp doğruyu yolu seçmeni tavsiye ederim


   Eskiden, facebook profilimden Msn resimlerimden iletilerine kadar böylesine maçlarda GS hakkında küfürlü dalga konusu mesajlar atardım. Ama artık olaya bu kadar fanatik bakmıyorum bilen bilir. Yaş ilerleyince milliyetçilik duyguları nedir onu öğrendiğim için emin ol senin FB'yi destekleyeceğinden daha koyu GS'li olacağım maçlarda.

   Hem ülke puanı rezalet, hem kritik durumda hemde Rumlara geçilebiliriz duygusu beni üzüyor.

   Bu grubu yazmamım sebebi bazı kendini bilmez GS'liler varki işte onlar çok can sıkıyor. Biz Rüya takımız biz manyak takımız yok biz öyleyiz yok şöyleyiz diyerek GS'yi 2000 takımından çok daha iyi gören körler sağırlar var işte onlara ithafen yazılan birşeydi o.

   Şu var ki ülkede öyle bir hava hakim ki GS gruptan çıksa tüm GS'liler hepsi nispet yapar gibi rakip taraftarlara bileniyorlar. Bunları duymaktan çekinenler, bıkanlar, bütün olmayı beceremeyenler yüzünden ülkede böyle maçlarda asla bütünlük sağlanamıyor. Bugün Şampiyonlar ligi finali olsa GS o maça çıksa o maçta GS'yi desteklemekten korkanlar var ki bu çok normal nasıl dalga konusu olacak GS yi tuttmayanlar sende biliyorsun bu zihniyete sahip ülkemizde bazı şeylerin düzelebilmesi için yabancı bütün ülke takımlarının taraftarlarının bizim ülke bayraklarını yakması taraftarlarımızı öldürmesi falan gerekiyor sanırım yoksa kimse kimsenin yanında olamıyor...

   03Gs1905 tarafından gönderilen mesaj
   ŞANLI_ tarafından gönderilen mesaj
   Real Madrid, Manchester City, Dortmund gelecek inşallah hayırlısıyla. GS gibi büyük camiaya büyük takımlar yakışır...


   Şom ağzını açtın ama yemedi. Hollanda'lı Ajax taraftarları bol bol kulağını çınlatıyordur emin ol...


   Abi ben mesajımı unutmuşum ya şu an yerdeyim resmen Ajax'ın grubunu yazmışım şaka gibi


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting