• kaanultr
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Reklam
  •  
  • domain111
    Kayitli Üye

• kardes cok saol harikasın tek kelime ile kutluyorum seni...O kadar arastırdım sadece seninki oldu diger arkadaslar sakın baska sacmalıkları yapmayın bu programı kurun sorunu halledin...
  • kralveben
    Kayitli Üye

• pitcik
    Kayitli Üye

Takımı: Çanakkale Dardanelspor AŞ
  • fouur
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • onderalp tarafından gönderilen mesaj
      Selam gardas, senin ilacin burada:

http://rapidshare.com/files/168018213/FIFA_09_USB_Controller_FIX.rar

Bu sorunu ben de daha önce yasadim ve linkteki yama ile onarildi.

Bu yamayi araplar üretti, arapça yazilar gördügünde sasirma yani. EA Sports'un bu yamayi üretmedigine hayret ediyorum. Millet okadar para harciyor oyunu almak için, ve böyle bir bug denilen hata'nin fix'i gönüllü FIFA'cilardan geliyor maalesef.

Yamayi kurduktan sonra Readme.txt dosyasinda yazdigi gibi My Documents-FIFA 09-user 'de bulunan devdata.dat dosyasini silmen lazim. Bu dosyayi sildikten sonra oyunu aç ve tekrar controller tuslarini ayarla!

Sorun giderildiyse lütfen mesaj yaz, senden ve benden sonra ayni sorunu yasiyanlar bilgilensin.

Bu arada geçmis olsun, Karkiv bizi UEFA'dan eledigi gibi GS'yide yenmeyi basardi.

<div class="songuncelleme">Son güncelleme 27.11.2008, 22:49 tarihinde onderalp tarafından yapıldı.</div>

Aynı sorun bende var linki yenileme şansın var mı kardeşim ?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting