• mcshadows77
    Kayitli Üye

Takımı: FC Barcelona
  • Reklam
  •  
  • Taciturn
    Haber Editörü

Takımı: Beşiktaş JK
    • Top ayağına bu kadar yakınken bu vuruşu yapmaları imkansız aslında,pes işte.

Zizou.
  • 013_fafa
    Kayitli Üye

Takımı: NK Zrinjski
    • Pes'teki kalecilerden nefret ediyorum . Ateri oyunlarındaki kaleciler gibi . Fifa 2005 kaleci atlayışları , Pes 2013 kaleci atlayışlarından daha gerçekçi . Biri şu Konamı'ye fifa 12 oynatsın ve kaleci hareketleri görsün . Gerçekten daha gerçek onlar !
  • AnatoL
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • 013_fafa tarafından gönderilen mesaj
      Pes'teki kalecilerden nefret ediyorum . Ateri oyunlarındaki kaleciler gibi . Fifa 2005 kaleci atlayışları , Pes 2013 kaleci atlayışlarından daha gerçekçi . Biri şu Konamı'ye fifa 12 oynatsın ve kaleci hareketleri görsün . Gerçekten daha gerçek onlar !

bunu söyleyen ilk kişi değilsin pesin stili böyle ve değişeceğini sanmam pesi eskiden sadece legend mod için oynuyordum fifa 12 deki pro modu oynayınca onuda bıraktım

Sorunlarınız için özelden ulaşın. Yazdığım konulara tekrar dönemiyorum.
  • baskan106
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • hala fifa'dan sonra pes oynayan var mı?
      kabul 2009'a kadar pes çok oynadım ama artık bitti. bu senede yine Fifa alıcak sanırım.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting