• peker_553
    Kayitli Üye

Takımı: Club Atlético de Madrid
    • Arkdaşlar monkey dragon serieste hangi çim rengini kullanıyorsunuz yoksa size özel kullandığınız gerçeğe en yakın renk varsa onu burda paylaşalım ben ajaxı kullanıyorum renk olarak ama pek gerçekçi durmuyor biraz fazla yeşil sizin kullandığınız varsa özel burada paylaşalım lütfen
  • Reklam
  •  
  • peker_553
    Kayitli Üye

• yav güzel değil ha kardeş bu arada generic oval stadının çimleri değişmiyo onu nasıl yapacaz yav istediğim şekil olmuyor hatta hiç bi generic stadının çim deseni değişmiyor nasıl yapacaz.
  • DJ_M.Rea
    Kayitli Üye

• Çim desenleri, Turf Maker programında, STRIPES bölümü var.

Oradan ; Use Stripes Here seçeneğini işaretleyeceksin ve 1, 2, 3, 5, 6, 9 ve 10. stripes çaşitlerinden birini seçeceksin ve desenler değişecektir. Sonra istediğin stadyuma IMPORT'la. Bu kadar basit.
    Kayitli Üye

• DJ_M.Rea
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: DJ_M.Rea
      Çim desenleri, Turf Maker programında, STRIPES bölümü var.

Oradan ; Use Stripes Here seçeneğini işaretleyeceksin ve 1, 2, 3, 5, 6, 9 ve 10. stripes çaşitlerinden birini seçeceksin ve desenler değişecektir. Sonra istediğin stadyuma IMPORT'la. Bu kadar basit.

Bir şeyi unutmuşum ; Use Stripes Here seçeneğinde, Enter ID: i.e: 0,2,3, bölümüne de Stayumun ID numarasını yazacaksın.

Son güncelleme 05.11.2007, 13:24 tarihinde DJ_M.Rea tarafından yapıldı.

Kayitli Üye

• stadyumun id sini nerden bulacam bide bana böyle gerçeğe yakın bi stad rengi göndersene senin kullandığın yokmu
  • Reklam
  •  
  • peker_553
    Kayitli Üye

• OK BEN bunu kullandım ama yine aynı valla değişmiyoo generic oval hatta hiç bi generic stad değiişmiyor ha bide bana bi renk yolla dedim senin kullnadığın geçeğe yakın
  • Lokvenc
    Kayitli Üye

• Peker yardım konusunda yakınmışsın ama sabırlı olmak lazım ayrıca forumu iyice incelersen bazı ipuçları yakalarsın.Dört gün öncesine kadar hiç bilgim yokken şu anda file yapıyorum mesela.Öncelikle yama için gereken bütün programları siteden indir ve hepsini incele her program hakkında yardımlar var.Çim konusunda,stripes kısmında use stripes kutucuğunda yazan numaralar aynı zamanda o desenin ID numaralarıdır.Bunları istediğin stada döşemenin en iyi yolu unidb kullanarak fifa.db yi access formatında açıp table_stadium tablosundan "mownpattern" başlığı altında çim desenlerinin ID lerini göreceksin.Buradan Oval style stadiumun mown pattern kısmına döşemek istediğin desenin ID sini yazıp tabloyu kaydete basarsan olur.Ayrıca datadaki tabloları da incelersen bayağı bir şey kaparsın oradan.Her şeyin ID numarası var orada.Unidb kullanımı için dikkatli olmalısın bir dosyayı değiştirmeden önce mutlaka yedeğini al.Unidb için :
      http://soccercenter.net/index.php?sayfa=Forum/KonuGoster&forumkonuid=90236&pagenumber=7&perpage=10
      Bu sayfada yardımcı site diye bir kılavuz hazırlamış kerem arkadaşımız oradan öğrenebilirsin.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting