• Taciturn
  Haber Editörü
  Kayıt: 02-04-2006
  Yaş: 25
  Mesajlar: 2253
  Takımı: Beşiktaş JK


  • Grand Theft Auto V'ten yeni detaylara aç bir şekilde beklediğimiz şu günlerde Rockstar kurucu ortağı Dan Houser'dan oyunun multiplayer'ı ile ilgili bir açıklama geldi. Oyunun yapımcısı ve yazarı konumunda çalışan Houser, Social Club entegrasyonu ile iki oyunun multiplayer bağlantısının bulunacağını söyledi.

   Social Club bildiğiniz gibi Rockstar'ın oyunları için kurmuş olduğu bir topluluk. Max Payne 3'ün multiplayer modunda kurmuş olduğunuz çeteler Grand Theft Auto V'in multiplayer'ına eklenebilecek. Yapımcının açıklaması şu şekilde: "Multiplayer'ı şu anki halinden daha derin ve zengin yapmak bizim görevlerimizden biridir. Gelecek oyunlar hakkında konuşmayacağımıza söz verdik ama evet Grand Theft Auto V'in multiplayer'ında Max Payne 3'ün çete (ekip) sistemi bulunacak."

   Max Payne 3'te bu çetelerle ilgili ne varsa aynısını GTA V'te de görebiliriz. İstatistikler, XP'ler ve üyeler gibi içeriklerin taşınabilme ihtimali bulunuyor. Fakat Rockstar bizlere çok daha fazlasını sunabilir.


   www.bolumsonucanavari.com


   ________________________
   In' ena horto magico, dhoste mou ligho ghia na pio, ton PAO mou na onirefto ke na fonaks' os to Theo: Panatha mou


   Zizou.
 • Reklam
 •  
 • BoMccalebb4
  Kayitli Üye
  Kayıt: 02-07-2012
  Yaş: 30
  Mesajlar: 206
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • GTA git gide detaylaşıyor grafikleri düzeliyor gerçekleşiyor ergen oyunundan çıkıp yetişkin oyununa dönüyor rockstar yine yaptı yapacağını hiçbir oyunda bulunmayan bu özelliği getirtiyorlar işin ilginç yanı bende max payne 3 te var ben hangi karakterle oynayacam?
   ________________________
   Pierre Van Hoojidonk
   Nicolas Anelka
   Alexsandro De Souza
   Roberto Carlos
   Dirk Kuyt


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting