• Elik
    Administrator

Takımı: Gençlerbirliği SK
    • Haftanın Replay'i yarışması başladı. Oyun oynarken size özel anları yakalamak ve bunları paylaşmak için bir yer arıyorsanız işte size fırsat.

Geçmişte olduğu gibi yeniden Haftanın Replay'i yarışmasını başlatıyoruz. Oyun oynarken yakaladığınız özel anları, güzel bir gol, göze hoş gelen bir hareket veya nadiren görülen bir olayı kaydedin ve Haftanın Replay'i yarışmasına gönderin.

Gönderdiğiniz replay dosyasını inceliyor ve o haftaki yarışmaya dahil ediyoruz. Editörlerimiz gelen replay dosyalarını video haline getiriyor ve sitemizde yayınlıyor.

En güzel replay, Hatanın Replay'i olarak seçiliyor ve sitemizden yayınlanıyor.

Durma, hemen replay'ini gönder.

http://soccercenter.net/index.php?sayfa=HaftaninReplayi
  • Reklam
  •  
  • RentleSsPR
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ya bir sorun mu var,replay ı gönderemiyorum,zip formatına ayarlıyorum ama
      "Gönderdiğiniz '....' adlı dosya ZIP formatında olmalıdır." diyor.
  • Gökhan
    Administrator

Takımı: Küçükköyspor
    • Herhangi Bir Sorun Yok Arkadaşım, Şuan Test Ettim.
    Kayitli Üye

• Allah Allah ben niye yapamıyorum ki acaba,dosyaya sağ tıklayıp add to zip fln diyorum ekleniyor,gönderiyorum ama olmuyor,o zaman rica etsem, ben size dosyayı yolluyum siz zip e dönüştürün,upload edin

EDİT

Sevgili Gökhan arkadaşımıza replay hakkında özel mesaj göndermeme rağmen 2 gündür cevap alamadım.Biriniz bana dosyaları nasıl zip formatına çevireceğimi gösterebilir mi?(ben çeviriyorum ama kabul etmiyor,sanırım hata yapıyorum)

Son güncelleme 10.12.2006, 11:20 tarihinde Stewie tarafından yapıldı.
  • gencfb07
    Kayitli Üye

• ben gönderdim 2 tane manyak gol birinde alex le serbest vuruşta 45 metreden orta açtım top kaleye girdi şaştım kaldım

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Stewie

Allah Allah ben niye yapamıyorum ki acaba,dosyaya sağ tıklayıp add to zip fln diyorum ekleniyor,gönderiyorum ama olmuyor,o zaman rica etsem, ben size dosyayı yolluyum siz zip e dönüştürün,upload edin

EDİT

Sevgili Gökhan arkadaşımıza replay hakkında özel mesaj göndermeme rağmen 2 gündür cevap alamadım.Biriniz bana dosyaları nasıl zip formatına çevireceğimi gösterebilir mi?(ben çeviriyorum ama kabul etmiyor,sanırım hata yapıyorum)

Bunun özel bir sistematiği yok ki, winzip yada herhangi bir sıkıştırma programıyla dosyanı zip'li hale getireceksin.

Neden gönderemiyorsun, verilen hata nedir, onu söylesen daha fazla yardımcı olabiliriz.
  • RentleSsPR
    Kayitli Üye

• abi zip e ceviriyorum ama bu dosya zip formatında değildir diyo!
  • Reklam
  •  
  • Elik
    Administrator

• Kontrol etmek için zip'lediğin dosyayı bana e-mail ile yollar mısın.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting