• cancan14dsadsadas
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar Dosyayı Yayınlayanın Dedikleri Bahane Sierra'da Çalışıyorum Falan Ayağına Yatıyor Oyunlar Üzerinde İzinsiz Değişiklikler Yapabilirsiniz Bunda Sınır Yoktur Yok Sierra'dan İzin Aldım Yok Valve'den İzin Aldım Diyip Kendini Göstermeye Çalışıyor Bu Tür Oyunlarda Bu Tür Değişiklikler Kolaydır Zaten Değişiklik Yapılsın Diye Valve Program Çıkardı Bununla Karakterlerin Üstündeki Giysileri Sadece Boyuyabiliyor Oyuna Girişte Resim Ekleyebiliyor Yazıları Türkçe Yapabiliyorsunuz 99' Yılında İlk Türkçeleştirmeyi Ben Yapmıştım New Game Genel Anlatımların Tamamamı Şimdi 3D Kısaca Oyunda Gördüğünüz Modeller Zombisidir , Silahıdır Hepsini Oyundan Silip 0 Dan Tasarlıyorum 1 Kaç Ay İçerisinde Sizlerle Paylaşacağım Kısaca Lütfen Yalan Yanlış Bilgilere Kanmayalım Yapan Kişi Kendisi Model Falan Yapmadı Modelleri Boyadı Paintte Ama Ben 0 Dan Modellerini Tasarlıyorum Simulasyon Türü Oyunlara Model Yaptım Ayrıca Kendim FPS Tarzı Oyunlar Yazdım Bu Yüzden Ben Oyun Dilini Kodlamasını Ayriyeten Model Tasarlamayı Biliyorum Ve En Kısa Sürede HALF LİFE "_______" Yaptığım Modun Adını Vermiyorum Çok Yakında Duyucaksınız Bilginize İyi ÇALIŞMALAR
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting