• eLanvitaL
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Sitemizin Ağları

o #scn.cs1
      o #scn.cs2
      o #scn.cs3

Şifreleri

o 123

Not : Ağlar yeni Açılmıştır..! Bu ağlar Hamachisi Premium olmayan kullanıcılar için çok büyük fırsattır..!

Not-2: Sizde Hamachi ağlarınızı bu başlık Altında Yayınlayabilirsiniz..!

Son güncelleme 30.09.2008, 14:58 tarihinde Zuhalter tarafından yapıldı.

Since 2005
  • Reklam
  •  
  • ertugrul2008
    Kayitli Üye

• ağ adı = CS-SOURCE-5.9.80.100
      şifre = 12345

daha yeni açılmıştır 14.04.2009

herkezi beklerim eğer çok katılan olursa ağların devamını getiririm CS-source yi hamachi de bağlana mayanlarda gelsin hallederiz
  • Oseman1
    Kayitli Üye

Takımı: FK Olimpik Sarajevo
    • CS SOURCE PATCHSIZ LİNKİ[İSTEYEN ORDA TORRENT YAZISINA TIKLAYARAK TORRENTTE İNDİREBİLİR]:
      http://isohunt.com/torrent_details/1...ce?tab=summary

Arkadaşlar 2 Yıldır Cs Source Hamachi durmuş durumda benim amacım hamachi sourceyi tekrar başlatmak.Yeni ağlar açtım ilk önce buraya geliniz varsa cs source oynamak isteyen gelsin onada yardımcı oluruz.

CS SOURCE 2012 ŞİFRE:123 BU AĞ DOLDUKTAN SONRA BİRDAHA AÇACAĞIM

HAMACHİ NEDİR ?

Hamachi yüzlerce kişinin 1 veya 1 den fazla oyunu online dediğimiz karşılıklı oynayabilmesi için kullanılan bir programdır.

Nasıl Kullanılır ?

http://hamachi.brothersoft.com/hamachi1.0.1.5

Buradan hamachiyi indirip kuruyoruz ondan sonra kurulan programı açtıgımızda karşımıza diktörtgen bir sayfa açılacak o sayfanın sag altında üçgen şeklinde bir yer var oraya tıkladıgımızda Yeni bir ağa katıla tıklayıp size verilen ağ ismi ve şifresini giriyorsunuz.Verilen ağda açık olan birine oyuna girdiğimde nasıl online oynuyacagım diye sormanız yeterli olacaktır

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting