• Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Galatasaray Medical Park, Beşiktaş'tan David Hawkins'i resmen kadrosuna kattı.

Sarı-kırmızılı takım ile anlaşan ABD'li oyuncu, İstanbul'a geldi. Hawkins, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, Galatasaray Medical Park ile anlaştığı için mutlu olduğunu belirterek, ''Galatasaray Medical Park'ın bir parçası olacağım için ve yeniden Ergin Ataman ile çalışacağım için çok heyecanlanıyorum. Bu sezon daha zorlu ve heyecan verici bir lig olacak. Geçen sezon çok büyük bir taraftar için oynadım, bu sezon da tekrar önemli bir taraftar için oynayacağım'' dedi.

Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer de Hawkins ile anlaştıklarını belirterek, Beşiktaş Kulübü ile yapacakları görüşmelerin ardından ABD'li oyuncu ile sözleşme imzalayacaklarını ifade etti.

30 yaşındaki David Hawkins, geçen sezon Beko Basketbol Ligi, Türkiye Kupası ve EuroChallenge Kupası'nı kazanan Beşiktaş'ın kaptanlığını yaptı.

Galatasaray Medical Park daha önce de Engin Atsür, Cenk Akyol, Ersin Dağlı, Jamont Gordon, Milan Macvan, Boniface N'Dong'u renklerine katmıştı.
  • Reklam
  •  
  • V For Vendetta
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Emeklerin için sağol kaptan.Belliydi G.S'ye gideceği .. Kupalarınıda al Ergin Atamann !!!!

GS'den para aldık diye ezeli rakibe gitmektense avrupaya bonservsissiz gitmesini isterdim . Hayırlısı olsun

Adaletin Bittiği Yerde Anarşi Başlar.
  • Canio Di
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Galatasaray şu anda ligin en derin kadrosuna sahip oldu eğer ergin ataman ülkerdeki durumunu yakalarsa bu sene özlenen şampiyonluk gelir yine fenerbahçe galatasaray finali olmasını bekliyorum

Galatasaraylılık din gibi, mezhep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting