• nusta055
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Şampiyonlar Ligi formatı yapılabilir.Mesela 4 grup olur. Önceki turnuvalarda kazananlar seri başı olur.Katılıma göre grup 4 kişilik yada 5 kişilik olur. İlk 2 çıkar.Sonra eleme yöntemiyle devam eder.Yada Ligler oluşturulabilir.7-8 kişilik lige ek olarak SCN Kupa, SCN Süper Kupa yapılabilir.Baya zevkli olur hem

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • Reklam
  •  
  • furdun
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe
    • grup yada lig ama lig daha çekişmeli olur diye düşünüyorum ve bu turnuvu hemen bittikten sonra kayıtlar açılırsa iyi olur hemen başlıyalım

• mertonur
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • nusta055 tarafından gönderilen mesaj
      Şampiyonlar Ligi formatı yapılabilir.Mesela 4 grup olur. Önceki turnuvalarda kazananlar seri başı olur.Katılıma göre grup 4 kişilik yada 5 kişilik olur. İlk 2 çıkar.Sonra eleme yöntemiyle devam eder.Yada Ligler oluşturulabilir.7-8 kişilik lige ek olarak SCN Kupa, SCN Süper Kupa yapılabilir.Baya zevkli olur hem

destekliyorum
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Bundan sonrakini grup formatında yapalım o zaman.

sherald tarafından gönderilen mesaj
      Mesaj sınırı olmazsa katılabilirim bende.

Maçlarını aksatmayanlar katılabilir. Tabi forumda online olmanızda önemli.

---
  • crespo69
    Kayitli Üye

Takımı: SS Lazio
    • öneriler güzel,fakat grup formatında yapılacaksa turnuva,kesinlikle katılanlara çok dikkatle bakılmalı.Çünkü daha önce başka yerlerde grup maçları yaptığımızda maçlarını aksatanlar yüzünden turnuvaların iptal olduğu bile oldu.Dediğiniz mantıklı,katılımcıların düzenli olarak maçlarını yapıyor olan kişilerden seçilmesi gerek.Ama gelin görün ki eğer düzenli bir şekilde bu turnuva düzenlenirse alınacak zevk tahmin bile edilemez.

Takımı: Trabzonspor
    • crespo69 tarafından gönderilen mesaj
      öneriler güzel,fakat grup formatında yapılacaksa turnuva,kesinlikle katılanlara çok dikkatle bakılmalı.Çünkü daha önce başka yerlerde grup maçları yaptığımızda maçlarını aksatanlar yüzünden turnuvaların iptal olduğu bile oldu.Dediğiniz mantıklı,katılımcıların düzenli olarak maçlarını yapıyor olan kişilerden seçilmesi gerek.Ama gelin görün ki eğer düzenli bir şekilde bu turnuva düzenlenirse alınacak zevk tahmin bile edilemez.

Yok o kadar değil turnuva iptal olmazda aksatanlar yerine yedek kayıtlar oynar.

---
  • furdun
    Kayitli Üye

• böyle bir şey oolursa zaten katılım fazla olur çekişmeli olur diye düşünüyorum fakat haxball da en sevmedğim şey lag sorunu kuran taraf bazen program veya sekme açık unutuyo ondan dolayı lag tavan yapıyor ama bunlara dikkat edileceğine inanıyorum böyle bir turnuva olursa
  • mertonur
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • furdun tarafından gönderilen mesaj
      böyle bir şey oolursa zaten katılım fazla olur çekişmeli olur diye düşünüyorum fakat haxball da en sevmedğim şey lag sorunu kuran taraf bazen program veya sekme açık unutuyo ondan dolayı lag tavan yapıyor ama bunlara dikkat edileceğine inanıyorum böyle bir turnuva olursa

tüm haxball turnuvalarına katıldım en az 10 maç yapmışımdır bu sitedeki arkadaşlarla bu konuda anlayışlı ve hassasız maça başlamadan lag kontrolü yaptırırım rakibime haksızlık olmaması için bu konuda tüm arkadaşlar duyarlı
  • furdun
    Kayitli Üye

• mertonur tarafından gönderilen mesaj
      furdun tarafından gönderilen mesaj
      böyle bir şey oolursa zaten katılım fazla olur çekişmeli olur diye düşünüyorum fakat haxball da en sevmedğim şey lag sorunu kuran taraf bazen program veya sekme açık unutuyo ondan dolayı lag tavan yapıyor ama bunlara dikkat edileceğine inanıyorum böyle bir turnuva olursa

tüm haxball turnuvalarına katıldım en az 10 maç yapmışımdır bu sitedeki arkadaşlarla bu konuda anlayışlı ve hassasız maça başlamadan lag kontrolü yaptırırım rakibime haksızlık olmaması için bu konuda tüm arkadaşlar duyarlı

zaten şüphem yok onda

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting