• eralka78
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Arkadaşlar bu frikik gollerine bir çare bulan yokmudur yahu? Rakibin kazandığı hemen her frikik gol oluyor.Barajı zıplatıyorum veya kalecinin boş bıraktığı köşeye adam gönderiyorum o dahi çözüm olmuyor. Adamlar takır takır gol atıyor.Hani maçta pozisyon vermiyorum neredeyse ama bu frikikler belimi büküyor
  • Reklam
  •  
  • Ruben
    Kayitli Üye

• eralka78
    Kayitli Üye

• Ruben tarafından gönderilen mesaj
      bu senin oynayışından kaynaklanabilirmi acaba?

Nasıl yani anlayamadım.Hani iyi ve veya kötü oynarım o ayrı mesele de frikik atışlarının gol olma yüzdesiyle benim oynayışım arasındaki bağlantıyı kuramadım ???
  • Ruben
    Kayitli Üye

• eralka78 tarafından gönderilen mesaj
      Ruben tarafından gönderilen mesaj
      bu senin oynayışından kaynaklanabilirmi acaba?

Nasıl yani anlayamadım.Hani iyi ve veya kötü oynarım o ayrı mesele de frikik atışlarının gol olma yüzdesiyle benim oynayışım arasındaki bağlantıyı kuramadım ???

''Adamlar takır takır gol atıyor.Hani maçta pozisyon vermiyorum neredeyse'' diye söylüyorsun..
  • sinop577
    Kayitli Üye

• Bende FootballLive oynadığımda Karşı takım Serbest Vuruşları Ceza Sahasına yakın bir yerdeyse en az 4ünden 5i giriyor valla bende şikayetçiyim bu Frikik'den

• Hani maçta pozisyon vermiyorum dediğim her maç için değil. Tabiki de pozisyonda veriyorum, gol de yiyiyorum. Ben maçları tek tek ele alarak söyledim. Gol yemediğim veya ceza sahama rakibi sokmadığım maçlarım da oluyor. Ama bir faul ve bir frikikle bir bakmışsın top ağlarda onu anlatmaya çalışıyorum. Ama anlaşılan o ki bu olay herkezin başına geliyormuş
  • Aykutada
    Kayitli Üye

• en iyi çözüm dua etmek galiba ben de çok şikayetçiyim pozisyon vermediğim maçta frikiklerle sürekli gol yiyorum.Tamam futbolda böyle şeyler oluyor ama bunun bir oranı var bu oyunda yapay zeka kazandığı maçların %70-80 ini böyle kazanıyor
  • Reklam
  •  
  • mustican_1907
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Ya gerçekten haklısın..! Ceza sahasına yakın yerde faul yaptıgım zaman gol yemiş kadar üzülüyorum kesin atıyorlar>>

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting