• menajer
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Doğan ailesinin geçim sıkıntısı nedeniyle ailesiyle birlikte Hollanda'nın Babilayna mahallesine taşındı. Arkadaşı Perez'in teklifini kabul etti ve o da mahalle takımına katıldı. Takımın sonraki maçı Salsabie Mahallesiyle idi. Doğan o maçta mevkisi AMF olmasına rağmen CMF oynadı ancak sıkı pres ve isabetli paslarla rastgele orada bulunan Heracles Almelo menajerini memnun etti. Çıkışta beraberlikle üzülen Doğan Heracles'in teklifiyle sevindi. İlk 4 maçında yedek takımla sonraki 2 maçında as takımla antrenana çıktı. Daha sonra ilk 11'de başlayan Doğan takımını ilk yarı 3.'lüğe kadar taşıdı. Devre arasında Roda ve Twente'den Twente'yi seçti. Teknik direktörün gözüne 2 antrenmanla girdi ve 7-8 reytingin arasında oynadı. Şu anda Twente 3. ve son maçı Rotterdam ile oynayacak ve kazanırsa veya PSV puan kaybederse ligi 3. tamamlayacak.
  • Reklam
  •  
  • ozan87
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Babilayna mahallesi Perez

Takımı: Galatasaray AŞ
    • kardeş güzel anlatım yapmışsın ama resimler yok devam mı nı bekliyoruz:)

Yüяєğiмdє кi єη тαтLı нiѕѕiмѕiη..! ♥♥♥♥ Galatasarayım ♥♥♥♥
  • menajer
    Kayitli Üye

• teşekkürler...

dayımlarda oynuyorum ben bu oyunu bizimki kaldırmıyor. o yüzden resim koyamadım. tipini değiştirmedim zaten güçleri de 3 tane sarı bir tane açık sarı vardı sanırım.

oynadıkça paylaşıcam.
  • Walker03
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting