• Roy Dream
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• Zlatan'ı dünyanın en iyi futbolcusu olarak görmeye başlayan İtalyanlar'a Brian Laudrup'dan net bir mesaj geldi.

Danimarkalı futbol efsanesi Brian Laudrup, Zlatan Ibrahimovic'in büyük maçlardaki performansını eleştirdi.

"İtalya'da birçok kişi 'Ibra artık dünyanın en iyi oyuncusu oldu' yorumunu yapıyor ama en iyi olmak için büyük takımlara karşı deplasmanda oynadığınız maçlarda iyi performans sergilemelisiniz, tıpkı Zlatan'ın Arsenal'e karşı yapması gerektiği gibi" diyen Laudrup, İsveçli yıldızın bu nedenle en iyi olarak değerlendirilemeyeceğini ifade etti.

Danimarkalı futbol adamı, Milan Teknik Direktörü Massimo Allegri tarafından 'Altın Top' ödülüne aday olarak gösterilen Ibrahimovic'in en başta bu nedenle Messi ve Ronaldo'ya üstünlük sağlamasının mümkün olmadığını dile getirdi.

ZLATAN: "HER HÜCUMDA KORKTUM"

Öte yandan; Zlatan Ibrahimovic, Şampiyonlar Ligi'nde 4-0'ın avantajıyla çıktıkları Arsenal deplasmanında ilk yarı sonunda 3-0 geriye düşmelerinin ardından ikinci yarı bir hayli endişelendiğini, "Hücum yaptıkları her pozisyonda 'Ya eğer dördüncü golü atarlarsa' diye düşündüm. Devre arasında hocamız bize sakin olmamızı söyledi. Oyuncular olarak hepimiz birbirimizi ferahlatmaya çalıştık ama 3-0 mağlup olduğunuzda bu kolay olmuyor" sözleriyle belirtti.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • Reklam
  •  
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Zlatan İbrahimovic mevkisinin sayılı futbolcularından.Gerek fiziği gerekse o fiziğe rağmen yaptığı hareketler ve tekniksel özellikleri büyüleyici
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • Mr.Danger
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Mevkiisine göre dünyanın en iyi futbolcusu.

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

#7 Cristiano Ronaldo
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bir futbolcu düşünün hangi takımda forma giyiyorsa o takım şampiyon oluyorsa bu sadece o takımın iyi olmasıyla alakalı değil o futbolcuyla da alakalıdır. Sezon sonu Jose, Madridde kalsa, Madrid, İboyu alsa ah bir alsa

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting