• ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Lumos tarafından gönderilen mesaj
      Zaten Fenerbahçe almak isterse bize nasıl söz düşer? Hamit'i de alırlardı isteselerdi. Sizin dediğiniz de laf yani, Fenerbahçe dururken biz nasıl oyuncu alırız?

Kuyt'u unutuyosun.
  • Reklam
  •  
  • BoMccalebb4
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • aaN tarafından gönderilen mesaj
      BoMccalebb4 tarafından gönderilen mesaj
      ergin ataman a soruyorum noooooooooldü

Ben konuştum Ergin Atamanla futboloyuncusu1907 sıkıntı yapmasın bir şey olup bittiği yok Diana Taurasi'nin kaptırılmasını hazmedemeyip intikamını lüzumsuz adamlara 3, 5 katı fazlasını verip transfer edip boş muhabbet yapmasın dedi.

gazetede her yazana inananlardansın galiba f.bahçe hamitle hiç ilgilenmedi ne borsaya bildirdi nede resmi siteden Hamit Altıntop fenerbahçede diye haber geçti

Diana taurasi konusunda ise dopingli çıktı bizde sözleşmesini fesh ettik sizde diana taurasi galatasaraya gidecek ile ilgili haberleri bir yöneticiniz "dopingli oyuncuyu almayız" deyip 1 hafta sonra aldınız ilkan konusundaysa

1-lüzumsuz adam dediğin milli takımda harikalar yarattı ve fenerbahçenin pota altındaki kaya ayısından kurtulmamıza sağlayacak bir transfer
      2-Taurasi çirkef ve yaşlanmış oyuncuydu ilkansa genç ve doping kullanacak bir oyuncu değil
      Roberto Carlos
      Dirk Kuyt

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting