• cankanft
    Kayitli Üye

• İsmail YK (06 Temmuz 2006 Perşembe, 07:36)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Arkadaşlar bu vatandaşımız yaptığı bir parça(ALLAH belanı versin)yüzünden ağır eleştirile maruz kaldı ve kalmakta...

Bu parça'nın çok ağır kaçtığını çoğu kişi dile getiriyor...Kanatimcede biraz ağır kaçan bir parça,fakat hepimiz günlük hayatımızda bazı olaylara,kişilere isyan eder Allah belanı versin deriz bir hışımla...

Bu adam hakkında,yorumlarınızı ve sanatsal bakımdan hangi kefeye koyduğunuzu merak ediyorum...
      Bu arada;
      Sadece bir parçasını gözönüne alarak değerlendirmeyin lütfen...
      Olumlu,olumsuz nacizane görüşlerini bekliyorum...

Son güncelleme 06.07.2006, 07:37 tarihinde cankanft tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • Dark_Blue
    Kapali Hesap

• Ben şöyle düşünüyorum bakım bu adam 2 yıl önce şapur-şupur diye bir şarkıyla çıktı
      ilk çıktığında herkes şarkıyla dalga geçti ama aradan zaman geçindce herkes bu adamı sevdi.ben sevilmesinin sanatıyla sesiyle olduğuna inanmıyorum.Türk halkı böyle garip şarkıları sever:):)baktı ki bu tarzı tuttu hemen allah belanı versin diye daha çok ilgi ve eleştiri( burda reklamın iyisi kötüsü olmaz düşüncesi devreye giriyo bence)çekecek bir şarkı yaptı.Öyle yada böyle tanındı işte bu adam!bakalım daha neler göreceğiz.
  • Gökhan
    Administrator

Takımı: Küçükköyspor
    • İsmail Yk"nın Kendine Has Bir Tarzı Var.

Yaptığı Albümlerdeki Tüm Parçalarını Rahatlıkla Usanmadan Dinleyebiliyorsunuz.Yani Söylemek İstediğim Sadece Albümündeki 1-2 Şarkısı Dinlenen Bir Sanaçtı Değil.

Ben Şahsen Çok Beğeniyorum Tüm Şarkılarını.
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe
    • ben çoğu şarkısını severim.Ama allah belanı versin şarkısını sevmedim
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: cankanft

Bu adam hakkında,yorumlarınızı ve sanatsal bakımdan hangi kefeye koyduğunuzu merak ediyorum...

Sanatsal bakımdan hiç bi kefeye koymuyorum:)
  • cankanft
    Kayitli Üye

• Görüşleriniz için teşekkür ederim...

Vallahi beware,manken müzizyenler yerine koydun adamcağızı.Bence o kadarda kötü değil sanatsal bakımdan,zaten çıkardığı albümlerin içeri,satış grafiği bunu gösteriyor...

Bazı kişiler tarafından,Türkçesi bozuk kötü örnek oluyor gibi eleştiriler alıyor.Kendiside kabul ediyor türkçesiniz bozuk olduğunu,çünkü adam almanyada doğmuş,büyümüş.Yalnız,Türkçesi fazla iyi olmamasına rağmen,damar parçalar,hareketli güzel parçalar yapması beni şaşırtmıyor değil...

Kişilik olarakda harika bir insan bence.Şimdiye kadar gündeme aşk ilişkileriyle veya kavga vs.gibi olaylarla gündeme gelmedi.İcraa ettği sanatıyla gündeme geldi ve Bence Türk halkının büyük bir kısmı çok sevdi bu adamı...Album trajları bunu gösteriyor...
  • Thor
    Kayitli Üye

Takımı: FC København
    • Alıntı:

Bence o kadarda kötü değil sanatsal bakımdan,zaten çıkardığı albümlerin içeri,satış grafiği bunu gösteriyor...

Satış grafiği sanatsal bakımdan değer veriyorsa Mozart, Beethoven, Bottesini, Tschaikowsky, Bach gibilere acımaktan başka birşey gelmez elimden. Demek satış grafiği ha, vay canına.
  • .Dennis.
    Kayitli Üye

• Anaaa bu ne ya İsmail YK foruma damgasını vurmuş:)

neyse bende bazı şarkılarını beğeniorum ama maalesef sanatçılığa uzak bi arkadaşımız !!!
  • Reklam
  •  
  • Ozan JK
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: BewarE

Alıntı:

Sanatsal bakımdan hiç bi kefeye koymuyorum:)

+1903333

• Bence kendi halinde dijital ortamda hiç adam gibi emek harcanmadan yapılmış müziklerin üzerine söz okuyan bir kişiliktir. Sözlerede söz demek haksızlık olur tekerleme demek daha doğru.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting