• holyganksk
    Kayitli Üye

Takımı: Karşıyaka
      •  (09 Haziran 2005 Perşembe, 18:25)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • turnuwa yapıldı..ilk org.. olduğu için bazı aksıklar oldu tarih fln uyusma sorunu oldu neyse katılım 8 kişiylede olsa keyifliydi turnuwa...
      finalde danielmarcosu 2-1 yenen tramp_1905 sampiyom oldu..tebrik ederim kendilerini

bu arada yarı finalde penaltımı wermeyen hakem için bütün brezilya olarak sokaklara dökülmeye karar werdik
  • Reklam
  •  
  • Bosh
    Kapali Hesap

•  (09 Haziran 2005 Perşembe, 18:30)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • harbi ha hakem nasıl vermez o penaltıyı anlamadım ayrıca 8 kişiyle brezilyayı deviren marcos ta baya iyiydi şampiyonun adriano ile attığı gol süperdi:D
  • danielmarcos
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
      •  (09 Haziran 2005 Perşembe, 19:40)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • En sonunda iyisiyle kötüsüyle bir turnuvayı geride bıraktık,artık 2.'sini daha yüksek bir katılımla hazırlamaya başlayalım...Herkes çok iyiydi;Holiyganksk'in brezilyası,2 favorinin gruptan çıkamaması(İng-Bre),İngiltere'de Owen,kırmızı kartlar,kaçan goller,2 sn. susmayan (car car) maaşallah Tramp,turnuvadan bazı enstantanelerdi.Tramp'ı kutluyorum hakikaten sağlamdı(zor bi rakip)...Holyganksk'ye tekrar teşekkürler orginzasyonu yaptığı için..daha iyisini de yapıcaz ilerde..Katılan bütün arkadaşlara selam...
  • sokak futbolcusu
    Kayitli Üye

•  (09 Haziran 2005 Perşembe, 21:05)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • ben söz verdiğim halde gelemediğim için herkesten özür diliyorum. fakat malesef tam da o saatte finalim vardı. şans işte tam denk geldi. bu arada inşallah yakım bir zamanda yenisi katılır. hem o zaman finallerim de biter ve ben de kesin katılırım.
  • tramp_1905
    Kayitli Üye

•  (10 Haziran 2005 Cuma, 01:08)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • beyler macta cok konusurum ben oole mac esnasında taktiktir o bir nevi konsantrasyonu bozmak icin(ciddiyim)

Adriano nun o wurusunu izmirdi sayılı adam yapardı heralde(Övünmek gibi olmasın:D) o vurusu yapmak icin 2 ay peste sırf asırtma calıstım..

Ayrıca danielmarcos cok ballısın mactan sonra sutlara baktım 24 e 9 gibi ezici bi ustunlugum wardı.. ama 2-1 bitti.

Hic pozisyon wermemek icin hep arkadan giriosun, olmuyo oole zevki kacıo oyunun.
      ben hıc kırmızı gormedım 3 tane de sarı gordum galıba.. Ama tabe org yetersiz olduu ıcın her mac 8 kısı bıtırmek kolay. Ceza werilseydi eger gorurdum senın o follos defansını o zaman :D:D::D:D:D:D:D:
  • tramp_1905
    Kayitli Üye

•  (10 Haziran 2005 Cuma, 01:31)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bu arada daniel-marcos sana bi tavsiyede bulunacam ben

kendin sooluyosun kontratak oynarım die.. o zaman hızlı forvetleri olan bi takım secmeyi denesen ya. Bence milan cok ii bi takım ama set halınde hucum yapacaksan. Mesela ben ii oynuyobiliorum milanla ama senin taktigine tam uymuyo. İnter veya realmadridi denersen bence daha basarılı olabilirsin(kendi dusuncem tabii)

Bu arada oyunda henry i ve ronaldo yu durdurabilecek defans yok oyunda(en azından ben her mac bunnardan biriyle 1 gol atar 1 de asist yaparım cunku yanındakı de cok bos kalıyo) O yuzden defansif deilde ofansif oynayan birisiyle oynayınca daha cekısmelı gecıo sanki
  • tramp_1905
    Kayitli Üye

•  (10 Haziran 2005 Cuma, 01:38)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • BEYLER YENİ Bİ TURNUWA YAPALIM BEN ZEVK ALMADIM

saka saka cok zevkliydi gercektende. o yuzden 2. kez yapalım derim ben.

Zaten butun odulu daıttım arkadaslara geri verdim katılım ucretını ama olsun degdi yinede(arkadasın birisi 1 hafta once ogrendi oynamayı averaj takımı olur diyoduk ama 1 puan aldı holygankskden:) helal olsun adama)

Bu arada yarı finalde daniel marcosun 8 ksıı koydugu arkadasa da ben ogrettım ama potansiyel yok adamda.. En az 100 mac ckarmısızdır onunla pes3 ten beri ama daha ogrenemedı yeterince ne yazıkkı
  • danielmarcos
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
      •  (10 Haziran 2005 Cuma, 02:18)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • Güzel analizler yapmışsın tramp , bu arada türkiyeligi olan modifiyeli Pes4 'de oynadık maçları,bazı oyuncuların güçleri aşırı fazlaydı,Milan'a sempati duyduğum oynuyorum Milan'la,1-2 aydır Milanla Season oynadığım için milanı seçtim,İtalya'la oynuyorum aslında(4-4-3 & 3-5-2).Ama bazen rakibe göre de değiştirebiliyorum sistemi.Bakalım bu turnuva bi başlangıç oldu,birbirimizi tanıdık biraz--daha çok katılımla başka turnuvalarda karşılaşırız umarım,Unreali kapatırız bi gün şöyle 40-50 kişi daha çekişmeli olur......
  • Reklam
  •  
  • holyganksk
    Kayitli Üye

Takımı: Karşıyaka
      •  (10 Haziran 2005 Cuma, 04:16)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • olm maçtan önce rakip için yok aweraj takımı olcak, yok puan alamaz, yok bilmiyo dediniz rehawet yaptınız adamda zidane hareketleri fln dediodum ben, ana bi baktım owen çaktı sonra çıkar diye uğras 1tane attık ama yetmedii
      neyse yarı finale çıkamasam içimde kalırdı ama allahtn çıktım
      engin bu arada sadece maçta deil burdada çok konusuon olm sen bu ne ardarda 3 post:D
  • tramp_1905
    Kayitli Üye

•  (10 Haziran 2005 Cuma, 10:35)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • zauhaz ne bilim lan turnuva yı tek post a mı sıgdıracaz:) ?

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting