• _TaYFo_
  Kayitli Üye
  Kayıt: 06-07-2005
  Yaş: 31
  Mesajlar: 3062
  Takımı: Beşiktaş JK


  • (Serdar Ortakuyu - Eurobasket Türkiye - AjansSpor.com ÖZEL)

   MJ'den mesaj var; "Başarılısınız!"

   Basketbol efsanesi Michael Jordan NBA Draft Kampı'nı ziyaret eden Eurobasket Türkiye'den Serdar Ortakuyu'ya yakalandı! Serdar ile ayaküstü de olsa oldukça samimi bir şekilde sohbet eden Jordan, kısa başlıklar altında yaptığı açıklamalarda, NBA'de oynayan Türk oyuncuları övdü ve A Milli Basketbol Takımı'nın da genç ve başarılı bir ekip olduğunu dile getirdi.

   Eurobasket Türkiye Baş Editörü Serdar Ortakuyu ve Amerika'da Palm Beach Imperials takımını çalıştıran İTÜ'nün eski koçlarından Serhat Şehit'in Orlando Disney's Milkhouse Spor Kompleksi'nde NBA Director of Scouting (Oyuncu Tarama Ekibi) aracılığı ile katıldıkları NBA Draft Kampı'nda tanıştıkları basketbolun en büyük ismi Michael Jordan'dan Türkiye'ye selam var.

   Bu sene Utah Jazz forması ile NBA Batı Yakası finallerine ulaşan ve All Star seçilen Mehmet Okur'u çok beğendiğini söyleyen Jordan, ayrıca Orlando Magic forması ile ülkemizi temsil eden Hidayet Türkoğlu'nun da artık NBA'de kendisini yer edindiğini ifade etti.

   Geçen yaz Japonya'da Dünya Basketbol Şampiyonası'nı altıncı olarak bitiren Türkiye A Milli Takımı için "Genç takımınız var. Umarım gelecek senelerde de aynı başarıyı gösterirler" diyen Jordan başkanlığını yaptığı Charlotte Bobcats takımının başına getirdiği eski takım arkadaşı Sam Vincent'a da güvenin tam olduğunu ifade etti.

   Draft kampında NBA'de "Yılın Koçu" ödülünü kazanan Avery Johnson ve önceki sene "Yılın Koçu" ödülü sahibi Mike Di Antoni de Türk basketbolu hakkında olumlu şeyler söylediler.

   ________________________
   "Aslında düşünmeye bile gerek yok. Ben kendimi biliyorsam, kendini bilmezlerin hakkımda söylediklerinin ne önemi olabilir?" - Bob Dylan
 • Reklam
 •  
 • kurdt
  Kayitli Üye
  Kayıt: 04-12-2006
  Yaş: 27
  Mesajlar: 4185
  Takımı: Galatasaray AŞ


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting