• Amanda2015
  Kayitli Üye
  Kayıt: 10-11-2014
  Yaş: 30
  Mesajlar: 16
  Takımı: FK Rudar Prijedor
  • Ronaldo üst üste 15. sezonda iki katına çıktı, başka hiçbir oyuncunun Avrupa'nın ilk beş liginde yapmadığı bir şeydi

   Cristiano Ronaldo, bir başka gol daha atmak için iki kez gol attı ve Juventus'un Pazar günü Udinese karşısında 3-1'lik bir galibiyet almasına yardımcı oldu ve bu sayede Serie A masasının başına geçti.


   Udinese, düşme bölgesinden sadece iki puan ötede 15 puanla 17. sıraya düştükten sonra hala küme düşme problemlerinde.

   Son dört maçında beş golü olan In-form Ronaldo, sezonun ilk yarışlarını 19 maçta 11'e çıkardı ve son 15 sezonun her yarısında tüm yarışmalarda çifte rakamlar vuran Avrupa'nın ilk beş liginde tek oyuncu oldu. .

   Maurizio Sarri sonunda Ronaldo, Paulo Dybala ve Gonzalo Higuain'i başından beri birlikte sahaya sürdü - üçlü, hüküm süren şampiyonların üç ligde ilk zaferini kazanmalarına yardımcı oldu.

   Juventus'un Dybala Bonucci'nin pasını kendi yarı sahasından geçirdiği ve sağ alt köşesinde atış yapması için topa vurduğu sırada skoru açması sadece dokuz dakika sürdü.

   Bir dizi şansa rağmen, Juventus, 37. dakikaya kadar, Ronaldo, Higuain’in topu oyuna soktuğu zamanki yeteneklerini iki katına çıkardı.


   Hedefler, tüm yarışmalarda kampanya için 11'e yükseltti. Portekiz yıldızı Ronaldo, 2005-06'da, 2009'da Real Madrid'e gitmeden önce 23, 42 ve 26 oranındaki sert hareketlerle Manchester United için tüm cephelerde 12'yi ağladığında çift rakamlı skor çizgisine başladı.

   Los Blancos ile tek sezonda yönettiği en az gol, kulübün ilk yılında 33 idi. Madrid'deki diğer tüm kampanyalarda, 42- veya daha fazla sayı attı, 2014-15 yıllarında dikkate değer bir rekor 61.

   Son dönemde, İtalyan tarafıyla yaptığı ilk kampanyada Juventus için 43 maçta 28 oldu.

   Şubat ayında 35 yaşına giren ileri, bir zamanlar böyle bir ticari marka olan kabarcıklı hıza sahip olmayabilir, ama yine de acımasız bir sonlandırıcı olmaya devam ediyor. Hedefleri, hedef görüşüyle ​​sunulduğunda ne kadar tehlikeli olduğunu gösterdi.
   ________________________
   Ben bir futbol hayranıyım
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting