• selahattin_1521
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Aradaşlar öncedende konu açmıştım ama yardım gelmedi diyebilirim:S pes2008'i yükledim ama kasmalar war en düşük ayarlara bile getirdim hala kasıyor:@ sistem özelliklerim:1gb ram,512 mb asus extreme ax550 series ati chip setli ekran kartı,1.60 ghz intel dual core işlemci sorun sadece ekran kartında mı??
  • cansavas
    Kayitli Üye

• kardeş aslında ekran kartınında sorun yapmaması lazım..diger ozellikler zaten cok iyi..Anlayamadım bende:S
  • selahattin_1521
    Kayitli Üye

• Yaa hiçbişi anlamadım hiçbişi yardımcı olacakk bi ark yok mu özelliklerimin iyi oldugunu düşünüyorum

• Benim ekran kartı seninkinden daha iyi olmasına karşın oyunu kasılmadan oynayamıyorum.ATI nin son sürücüsünü yüklemeyi dene olmazsa mecbur patch bekleyecez..........
  • buraoca3
    Kayitli Üye

• Büyük ihtimalle ekran kartından gibi geliyor. İşlemcinin ve ramin sorun çıkarmayacağını düşünüyorum. Ama ekran kartın kötü.
  • selahattin_1521
    Kayitli Üye

• acaba güncelleme indirsem sorun ortadan kalkarmı ben bilgisayarıma format attım vga cdsi olarakj 2 tane cd var sadece 1ini yükledim sorun ondan olabilir mi

• BNM EKRANKARTIM GEFORCE FX 5500 512 RAM AMD 64 PROCESSOR AMA COK KASI YARDIMCI OLKURSANIS SEVİNİRİM

Son güncelleme 03.11.2007, 12:54 tarihinde killbill_57 tarafından yapıldı.
  • anildoyranli
    Kayitli Üye

Takımı: Kasımpaşa SK
    • benimde kasıyodu low yaptım öyle oynayabiliyorum anca hiç birr sorun yok
      Marco MATERAZZI #23

Kasımpasa

FC.İnternazionale
  • Reklam
  •  
  • uluhan
    Kayitli Üye

• kardes merhaba benım ram 768 3.06 ghz ıntel pentıum atı radeon xpress 200 serıes 256 ekren kartı medıum da kasıyo low da sorun yok kardesler allah rızası ıcın yardım nolur the_ugly06@hotmail.com
  • eina
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: The Best Game

Benim ekran kartı seninkinden daha iyi olmasına karşın oyunu kasılmadan oynayamıyorum.ATI nin son sürücüsünü yüklemeyi dene olmazsa mecbur patch bekleyecez..........

arkadaşlar konaminin sitesinde bi tane patch var ama onu kuruncada orjinal cd istiyo bu durumda eski crack yapınca zaten patch hiiçbir işe yaramıyor...

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting