• rude83
    Kayitli Üye

• arkadaşLar bende 8500gt ekran kartı war bende 1280*768 de oynuyodum fakat acayip kasıyodu biLhassa kornerLerde taraftarın yoğun ve sahaya yakın oLduğu yeLerde ve kornerLerde ben sorunu çözdüm.ekran kartının son sürümü oLan 169.02 yükLedim az birazda kartı overcLock yaptım şimdiLik sorunum yok kasmanın K si yok muhammed Lewis stadı hariç ayrıca virüs programınıda kapatıyorum ama beLikde onunLa bi aLakası yok ama ben öLe yaptım saygıLar..
  • Reklam
  •  
  • nouma16
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • bence selahattin arkadaşımın sorunu işlemcisinde 1,6 Ghz işlemci pes 2008 i bırak pes 6 için bile çok düşük ama diğer özelliklerin müthiş diyebilirim ayrıca 2,8 veya 3,0 Ghz işlemc ile oyunu çok rahat oynayabilirsin.
      Saygılar
  • orkunbjk
    Kayitli Üye

• Kasma probleminin en büyük nedenlerinden biri NODVD crackleri. önceden FAIRLIGHT grubunun NODVD exesini kullanıyordum oyun low'da bile kasıyordu. Yabancı forumlarda okudum bu nodvd exe fazladan 50MB kullanıyormuş ve uyumsuzmuş. Orjinal DVD ile çalıştırınca mediumda hiç kasmamaya başladı. Kasmayan NODVD exe bulmak lazım FAIRLIGHT olmayan.
      Ekran kartım X1300Pro.
      High oynamak için haliyle daha iyi bir ekran kartına ihtiyacım var. Ama Medium'da hiç kasmaması bile bana yeni ekran kartı alana kadar yeter.

Son güncelleme 08.11.2007, 20:31 tarihinde orkunbjk tarafından yapıldı.
  • eina
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: rude83

arkadaşLar bende 8500gt ekran kartı war bende 1280*768 de oynuyodum fakat acayip kasıyodu biLhassa kornerLerde taraftarın yoğun ve sahaya yakın oLduğu yeLerde ve kornerLerde ben sorunu çözdüm.ekran kartının son sürümü oLan 169.02 yükLedim az birazda kartı overcLock yaptım şimdiLik sorunum yok kasmanın K si yok muhammed Lewis stadı hariç ayrıca virüs programınıda kapatıyorum ama beLikde onunLa bi aLakası yok ama ben öLe yaptım saygıLar..

dostum çok sağol ya sayende çözdüm olayı ekran kartını güncelledim bide settings'ten qulity'i low yaptım şu anda kasmanın k'sı bile yok...
  • firavun28
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: anildoyranli

benimde kasıyodu low yaptım öyle oynayabiliyorum anca hiç birr sorun yok

bilader low nasıl yapılıo anlatırmısın bana
  • ismail745
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: firavun28

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: anildoyranli
      benimde kasıyodu low yaptım öyle oynayabiliyorum anca hiç birr sorun yok

bilader low nasıl yapılıo anlatırmısın bana

oyunun kurulu olduğu klasör yani konami yi aç settings simgesine tıkla

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting