• kartaldejavu
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • zagzirus yayınladığın prog. indirdim bjk ile ilgili textureleri nerden bulutum birde bu yaptığınız veya yaptığımız statları nasıl ps2 ye atabilirim bunlar içinde yardımcı olursan sevinirim mkolaylar gelsin emeği geçenlerin ellerine sağlık sabırlı adamlarsınız nedim şimdiden teşekkürler
  • Reklam
  •  
  • zagzirus
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bjk ile ilgili textureleri bulursunda,bulma sen yap onları daha guzel daha anlamlı olur yapmakta cok zor değil grafıc studıo ıle pestekı stadları acarsın ve ısıne yarayanları alırsın,sonra onları kndı lehıne duzenlersın ornegın bır koltuk aldın kırmızı onu sıyah yapar koyarsın stadına,ornek ıkı besıktasın catısında cubuklu 6 cızgı saga ve solda oratdada besıktas yazıyo gayet basıt arkadaslar bunlar yapılabılır yeterki yapmak ısteyin,artık hersey elınızın altında stad yapamk eskısınden cok daha kolay....Ps2 ye atılmıyo dıye duyumlar aldım yanı ps2 de 3d modelleme olmuyor denılıyor ama yınede tam bılmedgım ıcın fazla yorum yapmıyorum...
  • Yasin KAYA
    Özel Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • arkadaşlar konuyu sınavlarım bitine kadar kilitliyorum.çünkü sınavlarım bitene kadar birşey yapamayacağım.yardım almak isteyenler varsa bana özelden ulaşsın.şu sınavlardan kurtulduğum zaman emin olun çok iyi stadlar yapacağım hiç şüpheniz olmasın.siz yaptığım çalışmaları pek görmüyorsunuz.yayınladığım stadlar genelde çok kısa zamanda yapılmış işlerdi.arada sırada bilgisayarda yeni projelerle uğraşıyorum.pes 2008 çıkmadan önce okulu kazanmış olurum umarım.herkese iyi günler.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting