• Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Kanka transferler güzel olmuş. Özellikle Yurchenko'yu çok beğendim. Poacher olarak oynat çok verim alırsın kanka
  • İbrahimovic.
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Transferler süper bence Türkiye'nin en iyi iki stoperi sende zaten onun dışında Okan Alkan'ı sağ beke yedek olarak kirala derim , Hasan Ali zaten oyunda müthiş bir Sol Bek , kanatlara gelince Cangele ve Amrabat'a laf yoktur herhalde , Selim Teber'i geriye doğru Mücadeleci OrtaSaha oynat.Nashat Akram zaten iyi.Zalayeta'yı satman iyi olmuş hem yaşı ileride baya onun yerine iki genç isim Benitez ve Yurchenko ile doldurman ise harika.Benitez ve Yurchenko'nun hızından ve top sürmesinden çok faydalacağına eminim.Büyük takımlarla yaparken eğer 1-0 öndeysen Kontra-atak yap çünkü iki hızlı adam ile gol bulabilirsin.Şimdilik bu kadar daha sonra maçlara göre bazı şeyler daha ekliyebilirim

Gareth Bale #3
      Cristiano Ronaldo #7
      Roberto Carlos #3

FM 2013 | Bursaspor Kariyerim
  • Serd09
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • İbrahimovic. tarafından gönderilen mesaj
      Transferler süper bence Türkiye'nin en iyi iki stoperi sende zaten onun dışında Okan Alkan'ı sağ beke yedek olarak kirala derim , Hasan Ali zaten oyunda müthiş bir Sol Bek , kanatlara gelince Cangele ve Amrabat'a laf yoktur herhalde , Selim Teber'i geriye doğru Mücadeleci OrtaSaha oynat.Nashat Akram zaten iyi.Zalayeta'yı satman iyi olmuş hem yaşı ileride baya onun yerine iki genç isim Benitez ve Yurchenko ile doldurman ise harika.Benitez ve Yurchenko'nun hızından ve top sürmesinden çok faydalacağına eminim.Büyük takımlarla yaparken eğer 1-0 öndeysen Kontra-atak yap çünkü iki hızlı adam ile gol bulabilirsin.Şimdilik bu kadar daha sonra maçlara göre bazı şeyler daha ekliyebilirim

Türkiye'nin en iyi stoperleri kim yav Serdar Kesimal ile Emre Güngör bence Eren Güngör değil bu arada transferlerin güzel kariyerinde başarılar bende rekorlar kırıyor c.benitez umarım oynatabilirsin uzun soluklu olur inşallah

Eski Nick: Guide Serdar

Aykut Kocaman Alex De Souza

Fenerbahçe Kariyerim FM 2011

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting