• bart_
    Kapali Hesap

• Pascal Feindouno hakkında başka bir forumdada okuyorum.. İnşallah yeni bir Pascal olur:) buda 2 tane videosu isteyen izlesin,güzel golleri var;)

Tıklayın
  • SAKAONUR
    Kayitli Üye

Takımı: Telstar
  • quiksilver1986
    Kayitli Üye

• arkadaşlar delgado'yu niye beğenmiyosunuzki,siz sadece middlesbrough'a attığı o muhteşem gole bakmayın,adam o maçta muhteşem oynamıştı.Ayrıca adam kendi liginde en iyi oyuncu seçildi,bu sezonda 34 maçta 17 gol attı ve bu adam ortasaha oyuncusu,ben adamın full maçını seyrettim tam lampard tarzı ve iyi top dağıtıyo,klebersonla birlikte bide arkasına önlibero alındığı zaman harika olur orta saha.Bide nobre'nin yanına kranjcar alınsa keşke o adamda gelecek vaadediyo ve çok teknik ne alex bırakır ne anelkaa
  • Peshayat
    Kapali Hesap

• ŞOK ŞOK ŞOK Son Kartal!Beşiktaş, Mattias Delgado ile ön protokol imzaladı. Bu gelişmenin ardından, 5 milyon Euro’da direten Basel’in eli kolu bağlandı
      29.05.2006 Sürpriz gelişmeler
      Mattias Delgado, Basel ve Beşiktaş arasında günlerdir sürmekte olan transfer pazarlıklarında dün çok sürpriz gelişmeler yaşandı. Siyah-Beyazlılar, daha önce prensip anlaşmasına vardıkları Arjantinli yıldızla sonunda ön protokol de imzaladı. Bu hamleyle kozları eline geçiren Kara Kartallar, bonservis için kapıyı 6.5 milyon Euro’dan açan ve son fiyat olarak 5 milyon Euro’ya inen Basel’i tam anlamıyla köşeye sıkıştırdı.

Sıra Bobo’ya geldi
      Önceki gün konuyu çözmek üzere İsviçre’ye gelen ve “Oğlum kalmak istemiyor. Kolaylık sağlayın

• Eğer bence gerçekten Delgado kalmak istiyorsa,gelmesin! Gönlüyle oynamıyacağı takımda,ruhsuz bir şekilde oynayacaksa bence hiç oynamasın daha iyi. Aklı Basel'de kalabilir..

EDİT: "oğlum kalmak istiyor" diye anlamışım.. yani bu msj alakasız oldu:P

Son güncelleme 31.05.2006, 18:52 tarihinde bart_ tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting