• Reklam
  •  
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • iste Delgado'nun ve pascal'in istatistikleri:
      Isvicre Ligi:18/G:12(2) Assist:7
      Uefa:12/7(1) A:2 degeri: 6.000.000€
      delgado'ya artik kötü futbolcu diyen kalmamistir herhalde.

pascal feindouno'yun istatistikleri:
      Fransa Ligi: 27/3 A:3 degeri: 4.500.000€
  • devotee
    Kayitli Üye

• Delgado'yu 2-3 kez izledim acikcasi.
      Hirs goremedim pek, ama top teknigi, paslari falan yerinde. En azindan yillardir ozlemini duydugumuz hizli oyunkurucu tipinde.
      Ama istatistikleri beni buyuledi.
      Yararli olacagina inaniyorum. Uyum sorumu cekmez ise tabii.
      Bir de saga adam alsak. Ne hos olacak...

• sağ kanat bi yıl ali güneş - ali tandoğan - serdar kurtuluş 3'lısüyle kesinlikle gitmez zaten tigana 2 tane daha orta saha alıcağız demiş

Son güncelleme 07.07.2006, 22:58 tarihinde FreeZinG BloW tarafından yapıldı.

• Aslinda Serdar'a iyi deniyor ama hic izlemedim kendisini..
      Yani Tigana ilk 11 icin almis falan deniyor ama?

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: devotee

Aslinda Serdar'a iyi deniyor ama hic izlemedim kendisini..
      Yani Tigana ilk 11 icin almis falan deniyor ama?

serdar'dan cok olumlu seyler duyuyorum sag kanat diyorsan burak yilmaz'da orda oynuyor bence burak orayi idare eder.
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

• PSV, Muhammed'i istiyor
      Beşiktaş'ın ele avuca sığmayan minik yıldızı Muhammed'e, Barcelona'nın ardından Hollanda'dan da teklif geldi.
      PSV, Muhammed'i istiyor
      Futboluyla büyüleyen Beşiktaş minik takımının yıldızı Muhammed Demirci'yi (11) Barcelona'dan sonra PSV'nin de istediği ortaya çıktı. Muhammed'in Türkiye'de baskı altında olduğunu ileri süren Hollandalı yetkililerin, ailesine de kulübün sponsoru Philips'te iş garantisi verdiği belirtildi.
  • Reklam
  •  
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

• Gözler İtalya'da
      Juventus küme düşürülürse, Beşiktaş, Torino ekibinin yıldızları Thuram, Trezeguet ve Vieira’ya transfer teklifinde bulunacak. Başkan Demirören, "Bu oyuncuların çok pahalı olduğunu biliyoruz. Ancak şansımızı sonuna kadar zorlayacağız" dedi.
      Gözler İtalya'da

BİR yabancı futbolcu daha alarak transferi kapatmayı planlayan Beşiktaş yönetimi, gözünü İtalya'ya çevirdi. Juventus, Milan, Fiorentina ve Lazio kulüplerinin yargılandığı 'Kirli Futbol' skandalında mahkemenin vereceği kararı bekleyen siyah beyazlılar, çıkacak karara göre transfer çalışmalarına yön verecek. Eğer Juventus küme düşürülürse, Beşiktaşlı yöneticiler, bu takımın Fransız futbolcuları Lilian Thuram, Patrick Vieira ve David Trezeguet'e transfer teklifinde bulunacak.

Siyah beyazlıların teknik patronu Jean Tigana'nın iki oyuncunun menajerleriyle görüşerek, nabız yokladığı bildirildi. Fransız çalıştırıcının, Beşiktaşlı yöneticilere, "Bu üç oyuncudan birini kiralama yöntemiyle bir yıllığına renklerimize bağlayabiliriz. Mahkeme kararını bekleyelim. Eğer Juventus küme düşürülürse, ben bu oyuncularla bizzat görüşüp ikna etmeye çalışacağım" dediği ifade edildi.

Sponsor bulabiliriz

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Thuram, Vieira ve Trezeguet'nin maliyetlerinin çok yüksek olduğunu bildiklerini, ancak şanslarını sonuna kadar zorlayacaklarını söyledi. Demirören, "Bu oyunculardan birini transfer etmek için tüm imkanlarımızı zorlayacağız. Gerekirse, Delgado transferinde olduğu gibi bir sponsor bulma yoluna gideceğiz. Ancak futbolcuların şartları, kulübümüzü sıkıntıya sokacak boyutta olursa, böyle bir olayın içinde olmayız" dedi.

Hem şöhretli, hem faydalı

Demirören, Beşiktaş taraftarını coşturacak bir oyuncu almayı planladıklarını belirterek şöyle devam etti: "Getireceğimiz oyuncu, hem şöhretli, hem faydalı olacak. Tribünleri doldurmamızı sağlayacağı gibi, oynayacağı futbolla da takımımızı başarıya ulaştıracak. Beşiktaş Yönetim Kurulu olarak bu tarzda bir oyuncuyu mutlaka transfer edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın."
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

• Beşiktaş'ta sola 4 aday

Sol kanada etkili bir yıldız arayan Kartal; Gilberto, Sorin, Lopez ve Brocchi ile temaslarını sürdürüyor.

Kiralanacak

Tigana onay verdi, yönetim düğmeye bastı. Lopez Gilberto, Sorin ya da Brocchi kiralık olarak alınacak.

Transferin en hızlı takımı olmasına karşın, teknik direktör Tigana'nın, "Sol kanada mutlaka bir yıldız" istiyorum talebini karşılayamayan Beşiktaş yönetimi, kiralık formülüne yöneldi. Maliyeti 17 trilyonu bulan Arjantinli Sorin ve sadece bonservisine 6 milyon dolar Brezilyalı Gilberto Da Silva'nın yanı sıra Uruguaylı Lopez ve İtalyan Brocchi'yi takibe alan yönetim, öncelikle Delgado'nun transferinde olduğu gibi sponsor arayışına başladı.

DAHA İYİSİ OLSUN
      Sponsor bulmakta yaşanan zorluk üzerine teknik direktör Tigana'ya "kiralama yoluna gidelim" teklifini ileten siyah-beyazlılar, "Elimdekilerden daha iyisi gelecekse olabilir" yanıtını aldı. Teknik patronun onayının ardından temaslarını sıklaştıran yönetimin, Sorin-Gilberto-Lopez- Brocchi dörtlüsünden birini 'kiralık Kartal' yapabilmek için harekete geçtiği ve sol kanat sorununu birkaç gün içinde çözeceği belirtildi.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting