• _TaYLaN_
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ailton'a çağrı
      Beşiktaş'ta Ailton krizi sürüyor. Geçen sezonun başında 3 Milyon Euro'luk bonservis bedeli ile transfer edilen Brezilyalı golcü, siyah beyazlı takımından bedelsiz olarak ayrılmak için her yolu deniyor.
      Ailton'a çağrı
      Ailton'un menajeri aracalığı ile yaptığı açıklamada bugüne kadar herhangi bir takım ile anlaşamadığını ve önümüzdeki hafta İstanbul'a gelerek Nevzat Demir Tesisleri'nde çalışmalara başlayacağını söyledi.

Beşiktaş ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu hatırlatan Ailton, önümüzdeki sezona hazır bir şekilde girmek için antrenman yapmak istediğini ve Tigana'nın kendisini takıma almaması halinde tek başına çalışacağını dile getirdi.

Beşiktaşlı yöneticiler ise Ailton'un bu tavrına şaşırmadıklarını dile getirdiler. Brezilyalı golcünün ne zaman ne yapacağnın belli olmadığı söyleyen Genel Sekreter Kenan Öner, "Şu ana kadar Ailton'a gelmiş çok ciddi bir teklif yok. Biz de kendisine takım bulmasını bekliyoruz. Önümüzdeki haftaya kadar daha zaman var. İstanbul'a gelip gelmeyeceğini kesin bilmiyorum ama Ailton bu; ne yapacağı belli olmaz. Umarım çok kısa sürede kendine takım bulur ve transferi gerçekleşir. Biz elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz. Bonservis bedelini 1.5 Milyon Euro'ya kadar düşürdük. Ama bedelsiz olarak takımdan ayrılmasına göz yumamayız" dedi.
  • Reklam
  •  
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

• Bursaspor, Serdar'ı istedi
      Başkan Yıldırım Demirören ve kurmayları, Serdar Kurtuluş için Bursaspor’un kapısını ilk çaldığında, Yeşil-Beyazlı Kulübün Başkanı Levent Kızıl’ın istediği rakam, tam 4 milyon dolardı
      Bursaspor, Serdar'ı istedi
      Şaşkına dönen Siyah-Beyazlılar, aynı zamanda yakın dostları olan Kızıl'a o gün ilginç bir göndermede bulunmuştu: "Sen kendini Barcelona Başkanı mı zannediyorsun!" Taraflar, o günden sonra defalarca buluştu. Ve en nihayetinde İstanbul'da transfere nokta konuldu. Kartal; 19 yaşındaki Serdar'ı; Eser Yağmur, Sinan Kaloğlu ve 1 milyon dolar karşılığında almıştı.

Büyük umutlarla alınan Serdar Kurtuluş, Paris kampında heyecanına yenik düştü. Yetenekleri tartışılmayan genç oyuncu, buna karşın gerek idmanlarda gerekse şans bulduğu Le Mans maçında beklentilere karşılık veremedi. Bu gelişmeleri takip eden Kızıl, bu kez karşı bir teklifle Beşiktaş Yönetimi'nin kapısını çaldı: "Serdar'ın kumaşı belli. Ancak henüz Süper Lig tecrübesi olmadığı da bir gerçek. Bu sezon kendisini kadroda düşünmezseniz, biz kiralık olarak almaya talibiz..." Bu konudaki son kararı, Jean Tigana verecek.

Son güncelleme 15.07.2006, 13:44 tarihinde noumaBJK tarafından yapıldı.
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

• Tigana, "Sorunlu futbolcu istemiyorum"
      Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana, yönetimle yaptığı görüşmede sol kanada alınacak yabancı için acele etmemesinin nedenini 'sorunlu oyuncu istememesi' olarak açıkladı.
      Tigana,
      Son transfer için acele etmeme kararı alan siyah beyazlılar, bu transfer için Fransız hocanın onayını beklerken, tecrübeli teknik adam zamanlarının olduğunu bildirdi. Teknik direktör Tigana ile önceki gün bir araya gelen başkan Yıldırım Demirören, ikinci başkan Murat Aksu ve genel sekreter Kenan Öner, Fransız hocanın da bu konudaki gürüşünü sordular.

Tigana'nın görüşmede, "Aceleye hiç gerek yok. Takımdaki dengeler ve ahenk çok iyi. Bunun bozulmasını istemiyorum. Ani bir kararla alınacak bir yabancı bu uyumu bozabilir. Transfer edilecek isim sorunsuz olmalı. İyice araştırıp öyle alalım. Yoksa Ailton'daki gibi problemler yaşarız" diye konuştu. Transferde bombayı Delgado ile Ülker'in sponsorluğunda patlatan Beşiktaş yönetiminin, sol kanada alınacak transfer için bonservis bedeli ödemek istemediği de öğrenildi.

Çıldırmış bunlar
      Siyah beyazlı takımın transfer listesindeki Brezilyalı futbolcu için kulübü Hertha Berlin 15 milyon euro bonservis ücreti istedi. Gilberto ise yıllık 5,5 milyon euro talep edince, siyah beyazlılar geri adım attı.
      Çıldırmış bunlar

Beşiktaş'ta teknik direktör Jean Tigana'nın alınmasını istediği oyuncular arasında yer alan Brezilyalı Gilberto'nun fiyatı el yakıyor. Fransız hocanın raporu doğrultusunda Hertha Berlin'de forma giyen bu futbolcu için İkinci Başkan Murat Aksu, Spor Direktörü Erdil Arpacı ve Menajer Ceylan Çalışkan nabız yokladı. Ancak, duydukları rakam karşısında şaşırıp kaldılar.

Siyah beyazlılar, Hertha Berlin bonservisi için 15 milyon euro, Gilberto da yıllık 5,5 milyon euro talep etti. Brezilyalı futbolcunun istekleri bununla da bitmedi. Menajer Necmettin Çelikhan aracılığıyla haber gönderen sambacı, "Büyük kulüpler, büyük oyuncuları almak için çok para harcamalı. Bonservis sorunu beni ilgilendirmez. Kendime yıllık 5,5 milyon euro istiyorum. Ayrıca villa, araba ve Brezilya'ya yıllık gidiş dönüş 5 uçak bileti talep ediyorum" dedi.

İsteyeni çok

Hertha Berlin Genel Menajeri Dieter Hoeness ise, "Gilberto'nun bonservisi 15 milyon eurodur ve öderlerse, bu transfer gerçekleşir. Kendisine İspanya ve Fransa liglerinden de teklifler var. Belirlediğimiz bonservis ücretini ödeyen Gilberto'yu alır" dedi.

Siyah beyazlılar, istenen bu uçuk rakamlar karşısında geri adım atmak zorunda kalırken İkinci Başkan Murat Aksu, "Transfer yaparken dengeleri de düşünmek zorundayız. Gilberto iyi bir oyuncu ama ben Brezilya Milli Takımı'nda Kaka ve Ronaldinho dışında böylesine yüksek bedellere ulaşacak oyuncu göremiyorum" diye konuştu.

Çıldırmış bunlar
      Siyah beyazlı takımın transfer listesindeki Brezilyalı futbolcu için kulübü Hertha Berlin 15 milyon euro bonservis ücreti istedi. Gilberto ise yıllık 5,5 milyon euro talep edince, siyah beyazlılar geri adım attı.
      Çıldırmış bunlar

Beşiktaş'ta teknik direktör Jean Tigana'nın alınmasını istediği oyuncular arasında yer alan Brezilyalı Gilberto'nun fiyatı el yakıyor. Fransız hocanın raporu doğrultusunda Hertha Berlin'de forma giyen bu futbolcu için İkinci Başkan Murat Aksu, Spor Direktörü Erdil Arpacı ve Menajer Ceylan Çalışkan nabız yokladı. Ancak, duydukları rakam karşısında şaşırıp kaldılar.

Siyah beyazlılar, Hertha Berlin bonservisi için 15 milyon euro, Gilberto da yıllık 5,5 milyon euro talep etti. Brezilyalı futbolcunun istekleri bununla da bitmedi. Menajer Necmettin Çelikhan aracılığıyla haber gönderen sambacı, "Büyük kulüpler, büyük oyuncuları almak için çok para harcamalı. Bonservis sorunu beni ilgilendirmez. Kendime yıllık 5,5 milyon euro istiyorum. Ayrıca villa, araba ve Brezilya'ya yıllık gidiş dönüş 5 uçak bileti talep ediyorum" dedi.

İsteyeni çok

Hertha Berlin Genel Menajeri Dieter Hoeness ise, "Gilberto'nun bonservisi 15 milyon eurodur ve öderlerse, bu transfer gerçekleşir. Kendisine İspanya ve Fransa liglerinden de teklifler var. Belirlediğimiz bonservis ücretini ödeyen Gilberto'yu alır" dedi.

Siyah beyazlılar, istenen bu uçuk rakamlar karşısında geri adım atmak zorunda kalırken İkinci Başkan Murat Aksu, "Transfer yaparken dengeleri de düşünmek zorundayız. Gilberto iyi bir oyuncu ama ben Brezilya Milli Takımı'nda Kaka ve Ronaldinho dışında böylesine yüksek bedellere ulaşacak oyuncu göremiyorum" diye konuştu.
  • Ozan JK
    Kayitli Üye

• sanki dünyanın sayılı sol kanat oyuncularından birini transfer dediyoz 30 yasşındaki van nistelroy'a bile 12 milyon € veriyolar futboldan haberi yok bunların galiba
      Lazio-Juve Fiorentina'dan bi tane kaliteli sol kana vardır heralde bjk'ye gelcek mesela Matin Jorgensen bence süper bi futbolcu bjk'ye gelebilir

Son güncelleme 15.07.2006, 17:30 tarihinde FreeZinG BloW tarafından yapıldı.

• Muhammed Barça'ya

Beşiktaş'ın 11 yaşındaki yıldızı Muhammed Demirci, Barcelona'ya gidiyor. Minik yıldız, 28 Ağustos'ta başlayacak 20 günlük kampta beğenilirse, Katalan ekibi, Beşiktaş ile masaya oturacak.
  • Ozan JK
    Kayitli Üye

• Rota Fiorentina
      İtalya’da yaşanan futbol skandalını fırsat bilen Beşiktaş, Fiorentina’nın yıldızı Pasqual’e talip oldu
      17.07.2006
      Juventus’lu Kapo’ya da tekrar teklif götüren Siyah-Beyazlılar, Fransız oyuncudan net bir yanıt aldı: Gelmiyorum
      ‘Beni aramadı bile’
      Beşiktaş’ta yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürerken transfer çalışmaları da devam ediyor. İtalya’da yaşanan futbol skandalının ardından Juventus, Fiorentina ve Lazio’daki futbolcuları mercek altına alan Siyah-Beyazlılar, bonservisi Juve’de bulunan Kapo’ya tekrar teklif götürdü. Tigana’nın kendisine Ocak ayında transferin biteceğini söz verdiğini söyleyen Fransız oyuncu, “Beni bir kez bile aramadı. Kendimi aldatılmış hissediyorum. Bu nedenle Tigana ile çalışmak istemiyorum” yanıtı verdi.
      Pancaro transfer olunca
      Kapo defterinin kapanması üzerine Siyah-Beyazlılar farklı alternatiflere yöneldi. A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in önerisiyle geçen sezon İtalya Ligi’nda başarılı bir görüntü çizen Fiorentina’nın sol kanat oyuncuları inceleme altına alındı. Geçen yıl zorlu Serie A’yı dördüncü sırada bitiren ancak şike yaptığı ortaya çıkınca küme düşürülen Mor Menekşeler’in sol bek mevkiinde tecrübeli Giuseppe Pancaro ile genç Alessandro Pasqual forma giyiyordu. Ancak Pancaro Torino’ya transfer olunca tek aday kaldı: Pasqual...
      35 maçta 1 gol attı
      1982 yılında doğan Manuel Pasqual sezon başında yedek bir oyuncu olarak değerlendiriliyordu. Geçen yıl Arezzo’dan transfer edilen genç savunma oyuncusu özellikle Pancaro’nun formsuz olduğu dönemde formayı kaptı. Yaptığı çıkışla dikkat çeken ve İtalya Milli Takımı’na kadar yükselen Pasqual, Serie A’da forma giydiği 35 maçta 1 gol kaydetmeyi başardı. Siyah-Beyazlılar daha önce Hertha Berlin’den Gilberto, River Plate’den Lopez, Benfica’dan Lauren Robert ile ilgilenmiş ancak transfere nokta koymayı başaramamıştı.
      KAYNAK :FANATİK
      Bu pasqual çok kaliteli bi oyuncu alınırsa mükemmel olur

Son güncelleme 18.07.2006, 14:57 tarihinde FreeZinG BloW tarafından yapıldı.

• Hedef Jorgensen!
      Beşiktaş, Fiorentina’nın Danimarkalı yıldızı Jorgensen için düğmeye bastı. Murat Aksu ile Erdil Arpacı, İtalya’ya çıkarma yapacak
      Hedef Jorgensen!
      Hafta içi Çizme'ye gidiyorlar
      Tümer Metin'in ayrılmasından sonra kampa katılan Fransız oyuncu Laurent Robert'i de yetersiz olduğu için geri gönderen Beşiktaş, sol kanadına yapacağı takviye için rotayı İtalya'ya çevirdi. Siyah-Beyazlılar, şike yaptıkları nedeniyle 2. lige düşürülen Fiorentina'nın Danimarkalı oyuncusu Martin Jorgensen'in transferi için çalışmalara başladı. İkinci başkan Murat Aksu ile sportif direktör Erdil Arpacı'nın hafta içinde İtalya'ya giderek Mor Menekşeler'in yöneticileri ve Jorgensen ile masaya oturacağı bildirildi.

Alternatifi Manuel Pasqual
      Daha önce Udenise'de 7 yıl top koşturan, son iki sezonda da Fiorentina forması giyen Martin Jorgensen'i, teknik direktör Jean Tigana'nın transfer danışmanı Richard Bentoni'nin önerdiği belirtildi. Danimarkalı oyuncunun transferinde pürüz çıkması halinde Siyah-Beyazlılar, Fiorentina'nın diğer sol kanat oyuncusu Pasqual'e teklif götürecek. Fatih Terim'in tavsiye ettiği bildirilen Pasqual, geçen sezon 2. lig ekiplerinden Arezzo'dan transfer edilmiş ve Pancaro'dan formayı kapıp İtalya Milli Takımı'na kadar yükselmişti.
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

• Kartal, Jorgensen’i bekliyor
      Temyiz Mahkemesi, 25 Temmuz’da Fiorentina’nın itirazına olumsuz yanıt verirse, Murat Aksu, Jorgensen için İtalya’ya uçacak.
      Kartal, Jorgensen’i bekliyor
      Ailton gidince...
      Şu an kadrosunda Marcio Nobre, Vedran Runje, Jose Kleberson Ferreira, Bobo ve Matias Emilio Delgado'yu bulunduran Siyah-Beyazlılar; Goncalves Da Silva Ailton'u da kesinlikle gelecek yılda takımda tutmamayı düşünüyor. Brezilyalı yıldızı bir an önce göndermenin planlarını yapan Kara Kartallar, yerine alınacak ismi de günler öncesinden belirlemişti: Martin Jorgensen... Danimarkalı yıldızla ilk görüşme yapıldı, ancak transferin mutlu sonla noktalanması için Fiorentina'nın durumunun netleşmesi de şart...

Boşa çıkacak...
      İtalya Futbol Federasyonu'nun şike skandalı kapsamında Serie B'ye düşürme kararı aldığı Mor Menekşeler, itiraz ederek Temyiz Mahkemesi'ne başvurmuştu. Kurul, bu konudaki kesin kararını 25 Temmuz Salı günü verecek. Fiorentina'nın küme düşmesi kesinleştiği an, Jorgensen de boşa çıkan yıldızlar kervanına katılacak. Bu gelişme sonrasında İkinci Başkan Murat Aksu, acilen Almanya'dan İtalya'ya uçacak ve Tigana'nın çok istediği Jorgensen'in kadroya katılması için girişimlerini hızlandıracak.

Jorgensen kimdir?
      D.TARİHİ: 06/10/1975
      D.YERİ: Danimarka
      BOY: 1.79
      KİLO: 75
      YIL TAKIM O A
      1993/1994 Aarhus 6 2
      1994/1995 Aarhus 21 4
      1995/1996 Aarhus 25 1
      1996/1997 Aarhus 13 4
      1997/1998 Udinese 21 2
      1998/1999 Udinese 26 4
      1999/2000 Udinese 30 6
      2000/2001 Udinese 27 4
      2001/2002 Udinese 19 6
      2002/2003 Udinese 27 4
      2003/2004 Udinese 34 3
      2004/2005 Fiorentina 30 3
      2005/2006 Fiorentina 37 7
  • Reklam
  •  
  • _TaYLaN_
    Kayitli Üye

• Beşiktaş'tan Carrusca yalanlaması
      Beşiktaş Kulübü, Arjantinli futbolcu Carrusca ile ilgilendiği yolunda basında çıkan haberlerinin tamamen asılsız olduğunu belirtti.
      Beşiktaş'tan Carrusca yalanlaması
      Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüzün Arjantinli futbolcu Carrusca ile ilgilendiği iddiası tamamen asılsızdır. Kulübümüz Carrusca ile ilgilenmemekle birlikte ne adı geçen futbolcu ne de oyuncunun kulübü Estudientes ile hiçbir görüşmede bulunmamıştır" denildi.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting