• Cesc
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: quiksilver1986

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Kokane

:D:D

Amacim kavga cikarmak degil. Sadece komik buldum

ricardinho'mu felipe'mi hangisi komik?Bence ikiside kaliteli futbolcular sen rahat ol

Abi komik olan futbolcular değil. Senin üst üste gelen 2 mesajın.
      Valla çok komik:D:D
  • Reklam
  •  
  • quiksilver1986
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Kokane

Kardes sence ne olabilir? Bak 2 mesaj var orda quote yapilan... Ben 2. mesajinin virgülden sonrasini hic takmadim bile.

kusura bakma ben futbolcularla ilgili düşünceni ortaya koydun zannettim.Olur böyle şeyler burası KESİNLEŞMEMİŞ TRANSFERLER forumu.Bu arada üzücü bi haber sizin lugano transferi yatmış.Kendi forumuna bakarsan lugano fenerde diye bas bas bağırdılar.Biz sadece kendimizi tatmin ediyoruz resmi sitede açıklanmadan hiç bir habere inanmamak lazım

Takımı: Telstar
    • quik kardeşim fanatiğe fotomaça kendini fazla kaptırmışın bizde zamanında kaptırmıştık... resmi olmayan hiçbir transfer kesin olsada bitmemiştir ve böbürlenmeye gerek yok ze roberto konu başndna beri diorm resmi deil dün gsye bugün bize biraz önceden düşünelim fanatiğin dikine hareket etmeye gerek yok boşu boşuna ceza alıosunuz.
  • bart_
    Kapali Hesap

• Z
      e Roberto'nun, Beşiktaş Başkanı Demirören'e telefon açıp, "Ailem Türkiye'ye gitmem konusunda destek verdi" dediği belirtildi.

Brezilyalı'nın bugün İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

BEŞİKTAŞ'ın, uzun süredir peşinde koştuğu B.Münihli Ze Roberto'nun transferinde mutlu sona yaklaştığı iddia edildi. Bizzat başkan Yıldırım Demirören ile ikinci başkan Murat Aksu'nun görüşmelerini yürüttüğü transferde, Brezilyalı yıldızın Beşiktaş'a gelmeye hazır olduğu bildirildi. Siyah beyazlı ekibin teklifi sonrası düşünmek için süre isteyen Brezilyalı sol kanat oyuncusu, dün gece geç saatlerde Demirören'e telefon açarak gelebileceğini ifade etti.

Kleberson'dan bilgi

Türkiye'ye gelmesi konusunda Kleberson'dan bilgi aldığını kaydeden Ze Roberto'nun başkanla yaptığı telefon görüşmesinde, "Eşim ve ailem Türkiye'ye gitmem konusunda destek verdiler. İspanya'dan A.Madrid beni çok istedi ama Beşiktaş'ın önerdiği parayı vermedi. Israrlı tavrınız kararımda çok etkili oldu. Tigana'yla çalışmak benim için büyük bir zevk.

Yıllık 2 milyon Euro

Beşiktaş'ı bu yıl Avrupa Kupası'nda ve ligde zirveye taşımak için elimden geleni yapacağım" dediği belirtildi. Ze Roberto'yu da takıma kazandıran başkan Yıldırım Demirören ve Murat Aksu, gece geç saatlerde Tigana ile de toplantı yaptı. Demirören'in, Tigana'ya hitaben "Yerli ve yabancı istediğin tüm oyuncuları kadroya kattık. Ze Roberto bizi çok uğraştırdı ama sonunda ikna etmeyi başardık. Bu camia artık başarı istiyor" dediği ifade edildi. Bugün İstanbul'a gelecek olan Ze Roberto'nun yıllığı 2 milyon Euro'dan 3 yıllık anlaşma sağladığı ileri sürüldü.

• Nery harekatı!

Tigana'nın orta sahaya ısrarla istediği Ze Roberto'da sorun çıkınca rota bir dönem gündeme gelen Gustavo Nery'ye döndü. Corinthians, 29 yaşındaki oyuncu için 3 milyon euro bonservis isteyince Beşiktaş karşı teklifini sundu: "Bir yıl kirala-yalım, opsiyonu da bizde olsun." Brezilya ekibi bu teklife de sıcak bakarken Werder Bremen ile bir Avrupa macerası yaşayan Nery'nin de Beşiktaş'a gelmek istediği öğrenildi.

Prensipte anlaştılar

Corinthians ile 2009'a kadar sözleşmesi olan orta saha oyuncusu için Ze Roberto'dan gelecek cevap bekleniyor. Teknik direktör Tigana'nın ilk tercihi olan Ze Roberto olmazsa Nery'nin işi bitirilecek. Yönetim ayrıca menajerlerin önerdiği Leandro için de bilgi topluyor. Ancak Leandro'nun transferine Tigana'nın çok sıcak bakmadığı belirtiliyor. Başkan Yıldırım Demirören ise "Biraz sabır istiyoruz. Yakışanı alacağız" dedi.

Takımı: Beşiktaş JK
    • Hangisi doğru ben anlamadım Ze Roberto transferi yattımı Nery geliyomu?:confused:

Söz bizde beste bizde taklit yok bizde
      Mevzuda takmıyoruz geri vitese
      Kadiköyde samiyende
      Kral biziz bu alemde!!
  • bart_
    Kapali Hesap

• başlıktanda anlaşıldığı gibi bunlar kesinleşmemiş Beşiktaş Transferleri,yani gazetelerin,televiyonların,internet sayfaların yazdığı haberler..yani ne ze roberto alındı nede transfer yattı

• Arkadaşlar bu haberlere fazla kaptırmayalım kendimizi bart_'ın dediği gibi bunlar internet,gazete,tv haberleri.Yönetim zaten transfer yapacaksa bunu ancak kesinleşince açıklar.Bence ne ze roberto gelecek nede gustavo nery ama kesin olan bişey varki bizim acilen bi sol kanat oyuncusu almamız gerek
  • erdem921
    Kayitli Üye

• Ayrıca lütfen fenerbahçeli ve galatasarylı arkadaşlar burda transferler hakkında yorum yapmasın kavga çıkıo.Yanlış anlamayın iyi niyetimle söylüyorum,kim alınırsa alınsın futbolcu oynamadan yorum yapmak anlamsız

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ze Roberto atağı

Beşiktaş, Brezilyalı oyuncu ile her konuda anlaşmaya vardı. Siyah - beyazlılar transfere son noktayı koyabilmek için kendine kulüp arayan Ailton'u göndermenin hesaplarını yapıyor

SERDAR SARIDAĞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana'nın, yönetimden sol kanat için transfer isteğinde bulunması üzerine Başkan Yıldırım Demirören ve yönetici Murat Aksu'nun, Almanya'da kalarak Ze Roberto ile anlaşma zemini aradığı öğrenildi.
      Brezilyalı oyuncu ile prensipte el sıkışan yönetim, Ümraniye'de tek başına çalışan Ailton'u bir an önce göndermenin hesapları içerisine girdi. Beşiktaş yönetiminin, Ze Roberto'nun transferi için harcanacak parayı Delgado transferindeki gibi sponsor yolu ile temin edeceği belirtildi. Milangaz veya Ülker sponsorluğunda yapılması beklenen bu transferin önündeki tek engel ise yabancı kontenjanının dolu olması.

Ailton pürüz
      Beşiktaş'ın bir türlü elden çıkaramadığı Ailton, bir yandan formunu korumak için idmanlara devam ederken, diğer yandan da kulüp arayışlarını sürdürüyor. Brezilyalı oyuncuyu bedelsiz göndermek istemeyen Beşiktaş, Ailton ile adeta psikolojik savaş içerisine girdi. Siyah - beyazlı yönetim problemli sambacının bonservisini son olarak 850 bin euroya düşürmüştü. Ailton, temas halinde bulunduğu kulüplerden biri anlaşır anlaşmaz, Beşiktaş Ze Roberto'ya resmi imza attıracak.

Kaynak: Milliyet

--------------------------------------------------------------------------------------

Beşiktaş, Juve'li Camoranesi ile görüştü.

Ze Roberto'da sorun çıkınca Nery'ye yönelen Beşiktaş'ın, Sorin için de yeniden nabız yokladığı öğrenildi. Camoranesi'ye ise Juventus'tan izin çıkmadığı belirtildi

Nery'e onay

Ze Roberto'da sorun çıkınca Nery'ye yönelen Beşiktaş'ın, Sorin için de yeniden nabız yokladığı öğrenildi. Camoranesi'ye ise Juventus'tan izin çıkmadığı belirtildi.

Kiralama formülü
      Teknik direktör Tigana'nın ısrarı nedeniyle sol kanadı dünya çapında bir yıldızla takviye etmek isteyen Beşiktaş yönetimi, tüm dikkatini Gustavo Nery'ye çevirdi. Ze Roberto'nun nazından bıkıp, bu transferi rafa kaldıran yönetim,
      Corinthians'ın istediği 3 milyon euro'luk bonservis bedelini aşağı çekmeye çalışıyor.
      Brezilya'da TV Globe'ye demeç veren Nery, teklifi doğruladı.

Anlaştım, gidiyorum
      Beşiktaş'tan çok iyi bir teklif aldığını belirten tecrübeli oyuncu, "Her konuda anlaştım. Corinthians'tan ayrılmak istiyorum. Kulübüm sorun çıkarmazsa gideceğim" dedi. Leandro'dan Tigana istemediği için vazgeçen yönetimin, Sorin için yeniden nabız yoklandığı öğrenildi. Juventus'un yıldızı Camoranesi ile temasa geçildiği ancak kulübünden izin çıkmadığı da dile getirildi.

Kaynak: Fotomaç

Son güncelleme 05.08.2006, 15:51 tarihinde metemete tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting