• Reklam
  •  
  • Mr.Danger
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Sneijder gibi bir adam imza atmak üzere ama esamesi bile geçmiyor artık forumda,hey gidi günler hey...

Galatasaray SK | Şereftir seni sevmek...

#7 Cristiano Ronaldo
  • R.Leite
    Yama Yapimcisi Adayi

Takımı: Fenerbahçe SK

• Sneijder: Acele karar vermek istemiyorum

Galatasaray'ın Inter ile anlaştıktan sonra teklifini sunduğu ve cevap beklediği Wesley Sneijder İtalyan basınına konuştu.

Hollandalı orta saha oyuncusu La Gazzetta Dello Sport'a verdiği röportajında kararını acele vermek istemediğini söyledi. Sneijder, kararını ne zaman vereceği ile ilgili sorulan soru üzerine "Transfer dönemindeki her oyuncu gibi Ocak ayının 31'ine kadar kararımı bildirme hakkım var. O yüzden acele etmiyorum” şeklinde konuştu.

Kendisine Moratti'nin artık karar vermesi gerektiği yönündeki telkininin hatırlatılması üzerine ise sneijder, "Son aylarda yaşadıklarımdan sonra kimsenin benim üzerimde baskı kurma hakkı yok. Kararı ailemle birlikte iyi düşünerek alacağım” dedi.

Snijder ayrıca vereceği kararın düşünüldüğünün aksine parayla ilgisi olmadığını söylerken eşiyle birlikte daha önce İstanbul'da bulunduklarını ve İstanbul'un harika bir şehir olduğunu da belirtti.

Hollandalı futbolcu, Galatasaray taraftarının kendisini karşılamak için havaalanına gitmesi konusunda ise "Gerçekten biri onlara benim İstanbul'a gittiğimi mi söylemiş! Ben burdayım!" yorumunu yaptı.

La Gazzette Dello Sport'ta ayrıca Sneijder'ı transfer etmek isteyen kulüpler arasında Liverpool, Wolfsburg ve Anzhi'nin bulunduğu belirtiliyor.

Football Manager 2008 Dev Yüz Paketleri İçin Tıkla

Football Manager 2008 Kapsamlı 2012 Forma Paketleri İçin Tıkla

Eski Nick : D.Lopez

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting