• Da Salvo
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Eqer sizde İnnstal aktif deil diosanız lütfen dediqim islemi yapın sorun kalmayacaktır bende öle hallettim sağolsun arkadaslar söyledi bende sizle paylasmak istedim ..
      İndirdiğimiz kitserverı Rardan cıkarırken önce klasöre cıkartıp PES2008 dizinine atmıoruz.. Rarlı dosyaya sağ tıklayıp Dosyaları cıkart seciyoruz.. cıkaracaqı dizini C:\Program Files\KONAMI\PES2008 Olarak belirleyip tamama basıoruz. Sonra kitserver klasörünün icndeki setupu acıorus qöreceğizki install yazısı aktif..

@Adam Haklı Beyler. PES yine Ağlatmış :)))
  • Reklam
  •  
  • emre_can_1670
    Kayitli Üye

• arkadaşım saol çok teşekkürlerde instal yaptım sonra removeye tıkladım ama oyunun içinde hiç bişi olmadı nasıl bağlanacağım lütfen söylermisiniz:confused:
  • Da Salvo
    Kayitli Üye

• İnstall yaptıktan sonra removeye basmıcaksın installe bastıktan sonra bi pencere acılcak kuruldu die tmm de ona kapat setupu ..

@Adam Haklı Beyler. PES yine Ağlatmış :)))
  • fuc_kera
    Kayitli Üye

• bi de yeni bi yama yüklediğinde tekrar kitservera girip remove yap ve tekrar install yap yoksa görmüyo
  • umutgunay2
    Kayitli Üye

• Dediğiniz gibi yaptım, doğru klasöre çıkarttığımdan da emînim, "salt okunur" seçeneklerini de kaldırdım ama yine "INSTALL" seçeneği kapalı.

"pes2010.exe"yi buluyor ama isntall yapamıyorum.

unknown EXE-file: this does not look like a supported game EXE!

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting