• Hqmi
  Yama Yapimcisi
  Kayıt: 06-01-2007
  Yaş: 25
  Mesajlar: 12655
  Takımı: Trabzonspor


  • Knight Online Dünya Şampiyonası

   Knight Online Dünya ŞampiyonasıKnight Online Dünya Şampiyonası, 13 Eylül'de başlıyor ve ülkeler, Knight Online'ın en iyisi olmak için kıyasıya çarpışıyor.


   13 - 17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan turnuvada oyunun Güney Kore, Japonya ve içerisinde Türkiye'yi de barındıran ABD grupları, Knight Online evreninin lideri olmak için kıyasıya bir mücadele verecek. Bu yıl altıncısı düzenlenen ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük bir çekişmeye sahne olması beklenen turnuva, binlerce Knight Online tutkununu bir araya getiriyor.

   Lig usulüne göre düzenlenen Knight Online Dünya Şampiyonası'nda Japonya, Güney Kore ve ABD grupları sırayla karşı karşıya gelecek. Bu savaşlarda toplam galibiyet sayısı (Total Kill) en yüksek olan iki grup finalde karşı karşıya gelecek. Moradon, Elmorad, Karus, Ronark Land, Ardream, Base ve Alsaids Prarie kesimlerinin yanı sıra Lunar War da ülkeler arasındaki çetin mücadelelere elverişli birer fon sunacak. Her oyuncu, Dünya Şampiyonası hesaplarından yaratabilecekleri, kabiliyet ve yetenek puanlarının da dahil olduğu 83. seviyedeki bir karaktere sahip olarak yarışmaya eşit şartlarda başlayacak. Böylece oyuncular, dikkatlerini seviye atlamaktan çok mücadelenin gidişatında ülkeleri için daha fazla çalışmaya yoğunlaştırabilecekler.

   Bu milli mücadeleye katılmak isteyen Knight Online tutkunlarının, 2.300 olarak açıklanan katılım kontenjanı nedeniyle ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Forumlardan dağıtılacak ek 100 kontenjanla belli oranda genişleyecek olan turnuvaya kayıt olmak için oyunun online mağazası Knight Online Power-Up Store'daki katılım formunun doldurulması yeterli. Knight Online evreninde Türkiye'yi temsil etmek isteyen oyuncular şampiyonaya bugünden itibaren kayıt olabilirler.

   Şampiyona Takvimi
   3 Eylül Cuma: KOL Power-Up Store'dan ilk kayıt
   13 Eylül Pazartesi: Oyunlar başlasın! Türkiye'nin de dahil olduğu ABD grubu Japonya'ya karşı
   14 Eylül Salı: Japonya ve Güney Kore
   15 Eylül Çarşamba: ABD ve Güney Kore
   17 Eylül Cuma: Büyük Final!

   Ayrıntılı bilgi, kullanım koşulları ve turnuva kuralları için tıklayın.
   ________________________
   EA FIFA Online Nick: Hqmi61

   ---
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting