• Baraka
    Kayitli Üye

Takımı: Valencia CF
    • Grafik yok, evren yok, sunduğu artı hiçbir şey yok..

Nasıl oynayıp, bağımlı olabiliyorsunuz anlayabilmiş değilim.

Ha bir de şu premium meselesi var. Bu kadar kötü oyuna vaad edilen saçma özellikler yüzünden para verenlere acıyorum, o parayı kazananların alın terine üzülüyorum.
  • Reklam
  •  
  • lordi1907
    Kayitli Üye

• ya kardeş haklısın da hadi oyna bişi demiom ama premium olma hiçbir ilgisi yok bn oynadım 31 lvlde buraktım(hiçbir alakası yok:D)bide metin 2 de premiumyok ejder parasını 14 dolara alıosın 25-50 ejder parasına saçını felan yptırıon o oyun için okadar para verilmezya
  • RaiHotteN
    Kayitli Üye

• Bende yaklaşık 1.5-2 sene kadar oynadım 70 lvl asasım vardı manes'de karus olunca oyunun zevkini almamaya başladım ve carı sattım onu oynarken kendimden geçiyordum tatillerde saat 6 da kalk paramunlarda slot kap akşama kadar onu kas dünyam boyle geçiyordu ama artık bıraktım ve bidaha da asla dönmem yaşasın PES !!!!!!!!!!
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Arkadaşım bu oyuna o kadar bağımlı ki 4 gündür tuvalete çıkmıyor. Şimdi 4. bilgisayarını evine aldı. 4 tane char ile 3 ' üyle para diğeriyle level kasıyor. Saçmalıktan öteye gitmez benim için bu oyun.
  • caglar92
    Kayitli Üye

Takımı: Bucaspor
    • ya arkadaşlar bende oynuyodum ama bende hiç bağlımlık yapmıyo fm knight metin 2 vb. o kadar çok oyun oynadım ki hiç biri bağmlılık yapmadı iradesi güçlü olanlar rahat bırakır belki oyunlardan çabuk sıkılmamdır bağımlı olmamam AMA HİÇ BAŞLAMAMAK EN İYİSİ

"Slm" Verme "SELAM" Ver
      "Tşkr" Etme "TEŞEKKÜR" Et
      "Türqçe" veya "trkç" Konuşma
      TÜRKÇE KONUŞ!!!!!!
  • mehmet815
    Kayitli Üye

Takımı: Yeovil Town
  • Lov3Kick
    Kayitli Üye

Takımı: Samsunspor
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Turkish_Rapper

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: raihott3n
      Bende yaklaşık 1.5-2 sene kadar oynadım 70 lvl asasım vardı manes'de karus olunca oyunun zevkini almamaya başladım ve carı sattım onu oynarken kendimden geçiyordum tatillerde saat 6 da kalk paramunlarda slot kap akşama kadar onu kas dünyam boyle geçiyordu ama artık bıraktım ve bidaha da asla dönmem yaşasın PES !!!!!!!!!!

konuştuklarından bile birşey anlamadım asas :S manes :S slot kapmak :S

Yazık valla bu oyunu oynayanlara :S

bence arkadas gayet normal konustu Sende oyna ögrenirsin kelimeleri
  • Reklam
  •  
  • kvpciyagiz
    Kapali Hesap

• korkmayın bide bağımlılık yapıyo diyolar ben hergün oynuyodum bişey olduğu yoktuama 3-4 kere soyulursanız bağımlılık fasa fiso bırakırsınz

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting