• Mustang.Q7_
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • irreplaceable tarafından gönderilen mesaj
      temel yıllarca para biriktirdikten sonra içindeki gençlik hevesiyle güzel bir motorsiklet almış.. satıcı temele bir kutu vazelin hediye ederek "yağmurlu havalarda bunu metallere sür ki , pas tutmasın" demiş. temel motorunu göstermek üzere sevgilisi fadimenin yanına gitmiş.. akşama doğru fadime "gel seni bize götürüp ailem ile tanıştırayım, hem de akşam yemeği yeriz." demiş. hemen arkasından da bir hatırlatmada bulunmuş. "yalnız dikkat et bizim evde yemek yerken kimse konuşmaz. konuşan olursa o bütün bulaşıkları yıkar... temel şaşırarak o niye ula diye sormuş.. fadime; annesiyle babasının hiç geçinemediğini, birbirleriyle konuşmadığını böyle bir alışkanlıkları olduğunu söylemiş.. temel "ula 4 kişinin pulaşığından ne olacak" diye düşünürken eve girdiklerinde bir de ne görsün dağ taş her yer bulaşık... "ula pi konuşursak sıçaruz" demiş... yemek yerken aklına "pen şimdi fadimenin elini tutsam kimse pi şey diyemez" diye getirmiş. fadimenin elini tutmuş, kimseden çıt yok. pi de öpeyim demiş, öpmüş gene çıt yok.. ula pen punu becerumum da demiş. herkesin gözü önünde fadimeyle çakışmış.. temel iyice pişkinliğe vurup ula pen punun anasunu da şapmazsam bağa temel demesinler demiş ve onu da becermeye başlamış. gene çıt yok. tam bu sırada dışarıda gök gürleyip yağmur yağmaya başlamış.. motoru paslanmasın diye aldığı vazelini cebinden çıkardığı anda fadimenin babası bağırarak ayağa fırlamış..

- "tamam ula tamam koy onu yerine bulaşıkları pen yıkarım"..

Bu süperdi

• Reklam
  •  
  • taro11
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Mustang.Q7_ tarafından gönderilen mesaj
      irreplaceable tarafından gönderilen mesaj
      temel yıllarca para biriktirdikten sonra içindeki gençlik hevesiyle güzel bir motorsiklet almış.. satıcı temele bir kutu vazelin hediye ederek "yağmurlu havalarda bunu metallere sür ki , pas tutmasın" demiş. temel motorunu göstermek üzere sevgilisi fadimenin yanına gitmiş.. akşama doğru fadime "gel seni bize götürüp ailem ile tanıştırayım, hem de akşam yemeği yeriz." demiş. hemen arkasından da bir hatırlatmada bulunmuş. "yalnız dikkat et bizim evde yemek yerken kimse konuşmaz. konuşan olursa o bütün bulaşıkları yıkar... temel şaşırarak o niye ula diye sormuş.. fadime; annesiyle babasının hiç geçinemediğini, birbirleriyle konuşmadığını böyle bir alışkanlıkları olduğunu söylemiş.. temel "ula 4 kişinin pulaşığından ne olacak" diye düşünürken eve girdiklerinde bir de ne görsün dağ taş her yer bulaşık... "ula pi konuşursak sıçaruz" demiş... yemek yerken aklına "pen şimdi fadimenin elini tutsam kimse pi şey diyemez" diye getirmiş. fadimenin elini tutmuş, kimseden çıt yok. pi de öpeyim demiş, öpmüş gene çıt yok.. ula pen punu becerumum da demiş. herkesin gözü önünde fadimeyle çakışmış.. temel iyice pişkinliğe vurup ula pen punun anasunu da şapmazsam bağa temel demesinler demiş ve onu da becermeye başlamış. gene çıt yok. tam bu sırada dışarıda gök gürleyip yağmur yağmaya başlamış.. motoru paslanmasın diye aldığı vazelini cebinden çıkardığı anda fadimenin babası bağırarak ayağa fırlamış..

- "tamam ula tamam koy onu yerine bulaşıkları pen yıkarım"..

Bu süperdi

hakikaten süpermiş
  • taro11
    Kayitli Üye

• Piazon tarafından gönderilen mesaj
      Fransa milli takımı fransa 98'de çok başarılı olunca fatih terim fransız teknik direktörün yanına gider ve sorar: "nasıl bu kadar başarılı olabiliyorsunuz?". fransız teknik direktör futbolcuları çok zeki adamlardan seçtiğini söyler ve mesela deyip thierry henry'e "annenle babanın çocuğu kardeşin değil" diye sorar ve henry hemen "benim" diye cevaplar. fatih terim hemen türkiye'ye döner ve hakan şükür'e sorar malum soruyu hakan "bilmiom" der. bunun üzerine hakan gider gheorghe hagi'ye sorar ve hagi direk "benim" diye cevaplar. hakan hemen fatih terim'in yanına döner:

h.ş: hoca bir daha sor soruyu öğrendim cevabı

f.t: hakan annenle babanın çocuğu kardeşin değil?

h.ş: hagi

f.t: ne hagi si olm henry.

bu da baya güzelmiş
  • DoHaVO
    Kayitli Üye

• Haddi Hesabı Yok!!

Temel ile Dursun sosyeteye girmişler ve sosyetik delikanlılarla arkadaşlık

kurmuşlar. Bir gün kendi aralarında oyun oynamaya karar vermişler.

Delikanlı;

- ''Bir odada kız erkek karışık toplanacağız ve sonra lambaları kapatacağız

ondan sonra kim kime ne yaparsa''.. diye oyunun kurallarını açıklamış. Oyun başladıktan bir süre sonra pat diye ışıklar

yanmış. Priz başında temel duruyor.

Dursun;

- ''Ula uşağum ne güzel oyniyduk niye oyun bozanluk ediysın''.

Temel;

- ''*ikiyim böyle oyini da.. Tuttuğumuz iki meme yeduğumuz *arrağun haddi hesabi yok''

Klasik Temel

Temel ile Cemal bir gece kulübünde içki içmektedirler, Temel, Cemal'e barda oturan güzel sarisini gostererek, "Cemal ben kariyi tavlarim" demis. Ve kalkmis sarisin bayanin yanina gitmis.Sarisin bayana "Birlikte bir icki icebilir miyiz" demis.Kadin, "BMW araban varmi?" diye sormus,Temel, "Yoktur"Kadin, "Karadeniz'de iki... katli, genis bahcesi olan bir villan varmi?" diye sormus,Temel, "Yoktur"Kadin, "Senin bankada yüksek meblagli bir hesabinda yoktur" demis.Temel, "Yoktur"Kadin, "O zaman çek arabani" der, ve Temel Cemal'in yanina gider,Temel, "Ula Cemal benim Limuzini sana versem senin BMV'yi bana verir misin"Cemal, "Veririm"Temel, "Acaba benim bankaya gitsem bana bir hesap acarlar mi?"Cemal, "Acarlar"Temel, "Bunlari hallettikte, acaba babama Karadenizdeki villanin ücüncü katini nasil yiktiracagiz?"
  • DoHaVO
    Kayitli Üye

• İngiliz : Golf oynayalım
      Fransız : Golf oynayalım
      Temel : Ne lazım?
      Fransız : Top lazım, sopa lazım, delik lazım
      İngiliz : Bende top var
      Fransız : Bende sopa var
      Temel : Ben oynamıyorum

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting