• Cruch
    Kayitli Üye

Takımı: San José
    • Bu taktik Fm 08'de kullandığım en iyi taktik. Kesinlikle övgüyü hakediyor. Hepinize denemenizi öneririm.

Taktiği iyi uygulamak için mutlaka iç saha ve dış saha maçlarına göre verilen taktikleri kullanın. Mesela maçı içerde oynuorsanız home, dışarda oynuyorsanız away taktiğini kullanın mutlaka. Ayrıca opposition instructionslarda;

Sağ bek - sol bek - orta saha oyuncuları (mr,ml,mc,dmc) Closing down= Always
      Tackling= Hard

AMC oyunculara ise eğer çok iyiyse oyuncu (kaka gibi) Man marking eğer normal bir amc ise Tight marking ve hard tackling

Forver oyuncularına İçsahada = hard tackling
      Deplasmanda= Mixed tackling

Kaleci dışında ki tüm mevki oyuncularada show onto weaker foot özelliğini yapmalısınız. Üşenmeyin bunu her maç yapın.

Stoperlerinizden en iyi kafa vuran oyuncuyu sol stoper mevkiine koyun. Sağ mc bölgesine koyduğunuz oyuncuda playmaker olarak seçin...

http://www.sendspace.com/file/er9he1

Son güncelleme 05.02.2008, 22:38 tarihinde Cruch tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • Cruch
    Kayitli Üye

• Açıkçası fenerde hiç denemedim. Aslında önemli olan taktiğe uygun adamının olup olmadığı. Ama şu kadarını söyleyebilirim Barcelona, Derby, Portsmouth, Liverpool, Bayern de denedim hepsinde dört dörtlük çalıştı. Bu taktiğe göre adamın olması yeterli.

Forvet mevkiinde ki adamınız hızlı bir forver olmalı. Gizli santrafor oynayan oyuncunuzda yaratıcılığı yüksek bir oyuncu olmalı.
  • Cruch
    Kayitli Üye

• Olur gayet iyi olur ama Kluivert'ı tavsiye etmem açıkçası. Paran varsa iyi oyuncu alabilecek durumdaysan Agüero'yu al derim Şampiyonlar şampiyonluğu garanti. Bu taktikte oyunda ki en iyi forvet oluyor. Bende sezon başına 50 golle oynadı sürekli. Kezman olabilir forvette. Amcde Alex 10 numara olur.
  • TuNdRaLoWeR
    Kayitli Üye

Takımı: Manchester United FC
    • İndimiyeceğim yeterince taktikle doldu pc..Genede ellerine+emeğine sağlık;);)
      He'll f***ing murder ya!
  • Reklam
  •  
  • Cruch
    Kayitli Üye

• Valla sende olduğu gibi olamz ama yinede tehlikeli oluyor özel önlem al derim. Şu an daki kadronu bilmediğim için ileri sağ sola kimi koyabileceğini bilmiyorum. Ama Amr veya Amrc birileri sağ tarafa Aml veya Amlc sol tarafa koyabilirsin. Eğer hiç biri yoksa Amc koy oralarada ama sol ayaklıyı sola sağ ayaklıyı sağa koy yeter.
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting