• adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Orda bileği kramponla zemin arasında sıkışsa bitmişti işi. Çok büyük şans kırılmaması, yatsın kalksın dua etsin Messi. Ujfalusi'de kasaplıkta çığır açmış yani. Ne öküzce bir müdahaledir o.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Reklam
  •  
  • Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ujfalusi: "Messi'den özür dilerim"

Atletico Madridli savunma oyuncusu, 2-1 kaybettikleri maçta Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi'nin sakatlanmasına sebep olduğunu için üzgün.

Atletico Madrid'in stoperi Tomas Ujfalusi, 2-1 kaybettikleri maçta sakatlanmasına sebep olduğu Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi'den özür diledi.

Çek stoper, Messi'yi sert bir biçimde düşürmüş ve ayak bileğinden sakatlanmasına sebep olmuştu.

Bu hareketinden sonra kırmızı kart gören 32 yaşındaki oyuncu, yaptığı açıklamada "Messi'den özür dilemek istiyorum. Benim amacım onu sakatlamak değildi. Ben topla oynamak için hamlemi yaptım ama Messi'nin bacağına müdahale edebildim. Kötü bir müdahale oldu, ama amacım onu sakatlamak değildi. Dün bu mümkün değildi, ama bugün Agüero'dan Messi'ye bir özür mesajı göndereceğim" dedi.

Pep Guardiola'nın maçtan sonra "Yıldız oyuncular korunmalı" açıklamasına da değinen futbolcu, "Hakemler sadece en iyileri değil, futbol oynayan herkesi korumak zorunda" diyerek görüşlerini belirtti.
  • matias_g_bjk
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Kasıtlı olduğu belli hiç çıkıpta özür dilemesin adamın hayatıyla oynuyacaktı bi kırılsa kimbilir kaç ay sahalardan uzak kalacak ve performansını tam bulmuşken bi daha toplarmıydı kendini orasıda bilinmez.

#4 Manuel Fernandes
      #7Ricardo Quaresma(Q7)
      Beşiktaş JK
      Şereftir bu yolda seninle yürümek
      Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Üzüldüm diyemem ama insanlık olarak o resme baktıgımızda içimde gitmedi değil. Keşke kırılsaydı ayağı desem ban cezası yer miyim acaba merak ediyorum. ben Messi'ye doydum ne de olsa hatta Barcelonaya
  • cimboom
    Haber Editörü

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Yerinde falan degildi bu faul, bir arkadas öyle demis, bilerek yapilmis bisey bu. Messi'yi sevmeyenler baya sevinmis, ama Ronaldo'yada böyle olsa ayni tepkiyi gösterirdim yine Ronaldo'yu sevmedigim halde.

hep sampiyonsunuz Ve öyle kalacaksiniz; Allah Yardimciniz olsun !!!
      - Fatih Terim!
      Twitter
  • Hqmi
    Yama Yapimcisi

Takımı: Trabzonspor
    • Of çok kötü oldum ya resimleri görünce. Biran önce iyileşir umarım Messi.

---
  • Crystal
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Bir göz zevkimiz var onuda bitirecekler yazık yani. Guardiolanında dediği gibi hakemler sadece Ronaldo'yu değil tüm futbolcuları korumalı.

Hiç bir zaman yalan söylemedim,
      Yalan söylerken bile doğruyu söyledim.
  • DoHaVO
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • o** yuh bu ne be!Pozisyonu normal özetten izledim bişey yok dedim ama böyle yakından görünce ağzım açık kaldı.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting