• ..Nicklas..
    Kapali Hesap

• bunu unutmuşum bende skin deişik olunca
      oyunun orjinal skininde large facepackleri görmek istiyorsanız
      burdan gerekli eklentiyi indirebilirsiniz.gerekenler indirdiğiniz dosyanın içinde yazar
      bol fm'li günler...

Son güncelleme 25.11.2006, 14:58 tarihinde OmErCaGaTaY tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • Saganak
    Kayitli Üye

• Ben bu rapidshare'den nefret ediyorum.Daha önce birkaç dosyayı indiremediğim gibi bunuda indiremiyorum.Bu download edeceğimiz dosyaları başka bir formatta göndermenizi istesem,çok şey mi istemiş olurum?
  • caglar_kece
    Kayitli Üye

• large facepackler gelen haberlerde tam görünüyor ama profillerde fotolar yarım ilginize teşekkür ederim

Son güncelleme 27.11.2006, 17:38 tarihinde caglar_kece tarafından yapıldı.
  • Batugol73
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Saganak

Ben bu rapidshare'den nefret ediyorum.Daha önce birkaç dosyayı indiremediğim gibi bunuda indiremiyorum.Bu download edeceğimiz dosyaları başka bir formatta göndermenizi istesem,çok şey mi istemiş olurum?

Yok abi ne fazlası.Fazla deilde zaten biz genelde filefront'a upload ediyoruz.Bende nefret ediyorum.Dosyayı indiremiyosun.Ötekinide o diğer dosyayı çalıştırdığımız için indiremiyoruz.:confused:
  • Saganak
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Batugol73

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Saganak
      Ben bu rapidshare'den nefret ediyorum.Daha önce birkaç dosyayı indiremediğim gibi bunuda indiremiyorum.Bu download edeceğimiz dosyaları başka bir formatta göndermenizi istesem,çok şey mi istemiş olurum?

Yok abi ne fazlası.Fazla deilde zaten biz genelde filefront'a upload ediyoruz.Bende nefret ediyorum.Dosyayı indiremiyosun.Ötekinide o diğer dosyayı çalıştırdığımız için indiremiyoruz.:confused:

Yani diyosun ki; Sen bu dosyayı indiremiceksin abi. Doğru mu anlamışım?
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting