• nullmanager
    Kayitli Üye

• Lütfen yardım!!!
      FM 2007 i cd den normal bir şekilde kuruyorum (tabi ondan önce sun javayı kuruyorum) dil seçimlerini sizin gösterdiğiniz şekilde yapıorum oyunu açıyorum reklam bölümleri vs. geçiyor ve ana ekran geldiğinde(start new game olan yer) arka plan komple yeşil oluyo hiçbir yazı yok arka planda, startnew game load game yazıları normal görünüyor.start diorum hiç bir logo bayrak yok oyunda kısacası yeşil renk hakim ve oyunu başlatamıyorum bir sonraki bölüme atladığımda yada ayarlar bölümüne girmeye çalıştığımda oyun windowsa atıyor beni ve Application Error mesajı ekrana geliyor ve kapanıyor...Çaresizim yardım bekliyorum!!!???

• Reklam
  •  
  • OrcsCaptan
    Kayitli Üye

• ya arkadaşlar ben FENERBAHÇE yi yönetiyorum onda 18A takımının bazı oyuncuların resimleri var yaşları 14 15 diğer ünlü futbolcuların yok

• yapıpda suratlar gözüken varmıııı

Takımı: Fenerbahçe SK
    • merhaba arkadaslar..forumdaki bilgili arkadaslar ilgilensin lutfen..bu konuda aciklama eksik kalmis.omer kardes guzel aciklamis ancak benim pc dahil olmak uzere bicok arkdasda olmamis..yani oyuncu resimleri halen yok piyasada..birsey daha sorcam..bu aplication data.bide omerin anlattigi gibi yaptiktan sonra yeni oyuna mi baslamak gerek oyuncular gorunmesi icin..bisey daha omerin dediklerini yaptiktan sonra benim manager fotomda gorunmuo artik..genis bi aciklama yapin lutfen tesekkurler..ozelden anlatmak isteyen olursa...tanercelik_20hotmail.com ekleyin
  • KocumVolkan
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: tanercelik1987
      merhaba arkadaslar..forumdaki bilgili arkadaslar ilgilensin lutfen..bu konuda aciklama eksik kalmis.omer kardes guzel aciklamis ancak benim pc dahil olmak uzere bicok arkdasda olmamis..yani oyuncu resimleri halen yok piyasada..birsey daha sorcam..bu aplication data.bide omerin anlattigi gibi yaptiktan sonra yeni oyuna mi baslamak gerek oyuncular gorunmesi icin..bisey daha omerin dediklerini yaptiktan sonra benim manager fotomda gorunmuo artik..genis bi aciklama yapin lutfen tesekkurler..ozelden anlatmak isteyen olursa...tanercelik_20hotmail.com ekleyin

+1 dediğini yaptım yeni oyuna basladım hala sorun devam ediyor birşey soracagım cd denmi kurdun yoksa int den 70 mb lik versionumu indirdin sorun versiondan olabilirmi ? bende 700 mb lik var...

Son güncelleme 11.06.2007, 17:26 tarihinde KocumVolkan tarafından yapıldı.

• EgmN
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ya arkadaşlar bnm çok önmli bi sorunum var oyunda barcayı yönetiodum tam süper bi döneme girmiştim sonra bu logo dosyasını indirdim ve daha sonra da logolar gözükmüyo diye application datanın içindeki sports interactive dosyasını sildim ve oyuna girdim ama oyunda hiçbi save dosyasını açmıo oyun yüklenemio dio bilg. önceden oynadıım chelseade bi adamım vardı ona da giremiorum napabilirm lütfeeeeen acil yardmmmmm plssss

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting