• yeniturk5
    Kayitli Üye

• ya ben fenerbahceyle oynuyorum ama yıldız futbolcu almaya kalktığımda 100 küsür maaş istiyorlar ben en fazla 60 verebiliyorum bunu nasıl arttırırım önceki manager oyunlarında yönetimden istek diye bir bölüm vardı ordan yapabiliyorduk ama bunda yok yada ben bulamadım.
  • Reklam
  •  
  • dogusakpinar
    Kayitli Üye

•  (12 Ocak 2005 Çarşamba, 12:58)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bu oyunda da var aynısı confidence den extra transfer funds un altındaki seçenek( tam adını şu an hatırlayamıyorum muhtemel o da extra dye başlıyodu) olması lazım
      ama bundan bi fayda geleceğini sanmam büyük olasılıkla yönetim reddetecektsana önerebileceğim
      1- finans durumunu düzltmen (kısa vadede oyuncu satabilirsin)
      2- profilinde finance diye bi bölüm var onun altında 4.seçenek salary diye bi bölüm var orda sana ayrılan maaş bütçesini ve senin kullandığın maaş bütçesini gösteriyor. eğer bu bütçeyi geçmişsen zaten yönetim seni bunu azaltman için uyarıyordur. bu bütçeye göre takımda kullanmadığın veya gereğinden fazla maaş aldığını düşündüğün oyuncu varsa bunları satıp veya serbest bırakırsan bu bütçe de yer açılacağından daha fazla maaş önerebilirsin alacağın oyunculara . sana bi başka tavsiyem yaşlı oyunculara yeni kontrat mzalatmayı dene onlar genelde aldıkları maaştan daha düşük bi maaşa razı olabiliyorlar. ama gençler buna pek yanaşmıyor.
  • dogusakpinar
    Kayitli Üye

•  (12 Ocak 2005 Çarşamba, 13:02)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bu vesileyle bende bi soru sorayım bi oyuncunun kontratını karşılıklı feshettiğimizde veya serbest bıraktığımızda verdiğimiz parayı o anda tamamını ödüyo muyuz yoksa maaşında olduğu gibi ay ay mı kesiliyor.
      kusura bakmayın arka arkaya iki mesaj oldu önceki uzun olduğu için ona devam etmek istemedim
  • Pentagram_15
    Kapali Hesap

•  (12 Ocak 2005 Çarşamba, 19:50)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • dikkat etmedim ama büyük ihtimal direkt düşüyordur çünkü onu maaş olarak değil tazminat oalrak ödüyoruz
  • RubenMartin
    Kayitli Üye

•  (12 Ocak 2005 Çarşamba, 23:15)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • finans durumunu düzelteceksin.. ben daha board a istek yaptığımda maaşlar için hiç kabul edilmedi...

"GALATASARAY SK"
  • odilya
    Kayitli Üye

•  (12 Ocak 2005 Çarşamba, 23:53)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • olmuyo kardeş yaaa
      bende de aynı sorun war.ne yapcaz bilmem
  • jeditr
    Kayitli Üye

•  (13 Ocak 2005 Perşembe, 01:50)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • yönetim hiçbirşekilde kabul etmiyor aynı sorunu yaşıyorum üstelik bütçem çok da iyi maaş ödeneğinde 500 bin$ kadar altındayım ama 35bin$ den fazla veremiyorum bu sanırım bi bug olarak kalıcak.
  • Pentagram_15
    Kapali Hesap

•  (14 Ocak 2005 Cuma, 01:14)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bu bir bug değil yönetim her sezon başı belli bir maaş ayırıyor ve sonradan eklediğin transfer ücretleri ancak sezon sonunda bu maaşa yansıyor ama yakın gelecekte bu maaş işinin çözümü yok sezon sonunda takım fazla kar yaparsa o zaman yönetim maaşı yükseltir
  • Reklam
  •  
  • kralex
    Kayitli Üye

•  (14 Ocak 2005 Cuma, 12:48)
      • Alıntı Yaparak Cevapla 
    • bu isin tek bir cözümü var o da bütceni yükseltmek ve avrupa da basari yakalamak kisa vadede olacak bisi deil uzun vade de yukselecektir
  • balcova612
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: dogusakpinar

bu vesileyle bende bi soru sorayım bi oyuncunun kontratını karşılıklı feshettiğimizde veya serbest bıraktığımızda verdiğimiz parayı o anda tamamını ödüyo muyuz yoksa maaşında olduğu gibi ay ay mı kesiliyor.kusura bakmayın arka arkaya iki mesaj oldu önceki uzun olduğu için ona devam etmek istemedim

Serbest bıraktığın zaman direk tazminat olarak ödüyorsun.bu oyunda transfer için iki tane ödenek var:biri transfer edeceğin oyuncunun kulübüne ödemen için ayrılan transfer funds diğeride maaş ödeneği.bu tazminat maaş ödeneğinden düşüyor..ben sana kontratını karşılıklı fesh etmeni öneririm.oyuncu bunu kabul etmeyecektir..ama sebebsiz yere iki maaş ceza verirsen oyuncu unhappy olucak ve bu kez fesh etmek istediğimde kabul edecektir..haydi kolay gele..

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting