• husam20
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • Arkadaşlar managerzone online bir menejerlik oyunu ve belkide en iyisi oyun turkce ve ucretsiz oyun içinde takımınızı elinizdeki kadroya gore kuruyorsunuz ve lig maclarına cıkıyorsunuz ayrıca arkadaslarınızla hazırlık maclarıda yapabiliyorsunuz daha birçok ozellik var oyunda adresi www.managerzone.com
  • Reklam
  •  
  • kerim1011
    Kayitli Üye

• managerzonede giriş yaptıktan sonra topluluk menüsü var orada forum var ona tıkla gir başlıklardan sana uygun olanı secip sorunu sorabilirsin
  • gunay91
    Kayitli Üye

• ManagerZone şuanda oynadığım en iyi oyun . Türkiye'de en aktif 2. forum yazarım 13bin küsür mesaj sayım var ve bunun yanı sıra FA ( Forum Adminliği ) görevlerinde bulundum . Şuanda Div5deyim . Managerzone hakkında sorularınızı bana özel mesaj atarak sorabilirsiniz en kısa zamanda cevap vericeğimden emin olun

Bunun yanı sıra her hafta çıkan bir dergi var şuanda dünya'daki en iyi dergi mkakwnc önderliğinde bizde bende ayrıca yazar olarak çalışıyorum . Bunun yanı sıra mkakwnc ile kurduğumuz bir iddaa sitesi var sadece koyduğumuz ManagerZone maçlarına iddaa oynayabiliyorsunuz işte adres
      http://www.mzfun.net
      //Gny

Son güncelleme 24.09.2009, 20:01 tarihinde gunay91 tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting