• Azalea
  Kayitli Üye


  Kayıt: 23-06-2015
  Yaş: 27
  Mesajlar: 13
  Takımı: Kansas City Wizards
  • Carlo Ancelotti OSI (İtalyanca telaffuz: [ˈkarlo antʃeˈlɔtti]; 10 Haziran 1959 doğumlu), İtalyan eski profesyonel futbolcu ve Premier League takımı Everton'un yöneticisi olan profesyonel bir futbol menajeri.

   Goodison Park'ta Carlo Ancelotti, Everton'un patronu olarak ilk zaferini iyi organize edilmiş bir Burnley tarafına karşı ele geçirdi. 1-0 zaferi, her yerde Toffees için muhteşem bir geç Noel hediyesi, iyi savunma, zamanında bir başlık ve ilginç taktikler sağlıyordu.   Yeni Yıl Günü, bu sefer Manchester City'ye karşı başka bir yol maçı anlamına geliyor. İlk maç Yerry Mina ve Richarlison'un en iyi çabalarına rağmen elden çıktı.

   Gabriel City, Manchester City'nin Everton'dan uzak durması ve Carlo Ancelotti'nin Toffees yöneticisi olarak yenilmemiş başlangıcını sona erdirmek için sinir bozucu bir şekilde hayatta kalmasıyla iki kez gol attı.

   Kaybına rağmen, Carlo Ancelotti art arda oyuncularını daha hızlı bir şekilde ileri atmaya çağırıyor gibi görünüyordu, Everton bu performanstan bir sonraki fikstürüne güvenmek için iyi bir şey yapacak. Uzun süre boyunca iyi savundular ve şehri sınırlı sayıda puanlama fırsatıyla sınırladılar.

   Ancelotti düşünceli bir adam, eski bir oyuncu ve mükemmel bir taktik koçudur. Bu niteliklerin hepsi Chelsea'deki ateşinden bu yana İngiltere'deki ilk maçında gösterildi. Bu enkarnasyonda Ancelotti, vizyonunu ve yönetici olarak kapasitesini birçok yönden gösterdi.

   Yönetici olarak Reggiana, Parma, Juventus, Milan, Chelsea, Paris Saint-Germain, Real Madrid, Bayern Münih ve Napoli'de çalıştı ve İtalya, İngiltere, Fransa, İspanya ve Almanya'da yerli unvanlar kazandı.

   Carlo Ancelotti , Manton'un kazananları hak ettiğini itiraf ederek yönetimi altında ilk kez tarafının kaybedildiğini görmesine rağmen Everton’un “ruhunu” övdü.
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting