• Moussa
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Reklam
  •  
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • eee hiç birşey olmadı 7 aralıkta geçti kendimi gayet sağlıklı hissediyorum

***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • Misket Limonu Kolonyası
    Kayitli Üye

Takımı: TSG 1899 Hoffenheim
    • Oldu. Smsim bitti. Geometriden 19 aldım. Beden eğitimine çıkamadık ( yağmurdan dolayı ama diğer sınıflar çıktı nedense ). .
  • canergkts
    Kayitli Üye

Takımı: Estrela Clube 1 de Maio
    • İnternetten abuk subuk sitelerden baktığınızda şu tanım çıkıyor: Masonluk, kardeşlik duygusuna dayalı, federal bir yapıya sahip, inisiyatif, hayırsever, sembolik, felsefi, seçici, hiyerarşik, uluslararası, hümanist ve kurucu bir kurumdur. Ne kadar hayırsever ve insancıllar tartışılır
      İlk kurucusuda G. Washington hatta. Kaynaklara göre konuşuyorum oymuş yani Şuradan okuyabilirsiniz: https://bilgihanem.com/george-washington-kimdir/
      Amerika'nın olmazsa olmaz bir kültürü başkanlık için özellikle. Tek kişi yönetmiyor yani. Kukla sürüyorlar öne resmen. Kaynaklara göre daha çok derin mevzuları var ama boş ver

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting